Poďakovanie.

Zeleneč Majstrovské zápasy v roku 2016 sú ukončené, pomaly sa ukončuje i tréningový proces jednotlivých mužstiev. S blížiacim sa koncom roka sa uvoľňuje i napätie, ľudia sú k sebe pozornejší a s čoraz častejšie sa vyskytujúcou vianočnou výzdobou si uvedomujú blížiace sa Vianoce. Touto cestou by som chcel poďakovať všetkým hráčom, trénerom i realizačným tímom za príkladnú reprezentáciu nášho klubu i našej obce. Tento rok považujeme za veľmi úspešný. Veď v lete naše žiacke mužstvo bez jedinej prehry vyhralo 4.ligu . Všetky mužstvá sa pohybovali v horných poschodiach tabuľky. Veľkú radosť nám robili i dorastenci a veľmi prekvapilo i A mužstvo.Skončilo po jeseni na 2.mieste iba bod za vedúcou Hornou Krupou. Veľká vďaka.
Chcem poďakovať i všetkým členom výkonného výboru, ktorý sa snažili v rámci svojich možností uskutočňovať zámery nášho športového klubu.
V neposlednom rade patrí vďaka všetkým , ktorý sa pričinili finančne o to , že náš klub mohol v tomto roku napredovať.
Vďaka patrí Obecnému úradu na čele so starostkou Ing.Danielou Mizerovou. Vďaka všetkým sponzorom Martinovi Vančovi, Jankovi Mruškovičovi, Jednote SD na čele s Jankom Štrbom, Želosu a Mariánovi Odlerovi, Vladimírovi Mrvovi, Máriovi Kintlerovi, Jožkovi Rusnákovi a mnohým ďalším.
Poďakovanie patrí i nejednému rodičovi detí i hráčom , ktorý pomáhali klubu zabezpečovať dopravu. Je veľa tých , ktorým by som chcel poďakovať, ktorý pomáhali pri akciách, uskutočňovaní športových zámerov a aktivít klubu . Preto vďaka patrí všetkým ........ a ešte ďalším , ktorých som tu nespomenul. Ďakujeme!!!!


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč - Biely Kostol
28. 09. 2019 15:30
Posledný zápas
Zeleneč - Zavar
1 : 3
1. Zavar 15 b.
2. Zeleneč 15 b.
3. Červeník 11 b.
4. Pečeňady 11 b.
5. Krakovany 10 b.
6. Leopoldov 10 b.
7. Biely Kostol 8 b.
8. Bučany 7 b.
9. Pavlice 6 b.
10. Križovany 6 b.
11. Siladice 5 b.
12. Majcichov 5 b.
13. Drahovce 4 b.
14. Cífer 4 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč