Poďakovanie.

Zeleneč Majstrovské zápasy v roku 2016 sú ukončené, pomaly sa ukončuje i tréningový proces jednotlivých mužstiev. S blížiacim sa koncom roka sa uvoľňuje i napätie, ľudia sú k sebe pozornejší a s čoraz častejšie sa vyskytujúcou vianočnou výzdobou si uvedomujú blížiace sa Vianoce. Touto cestou by som chcel poďakovať všetkým hráčom, trénerom i realizačným tímom za príkladnú reprezentáciu nášho klubu i našej obce. Tento rok považujeme za veľmi úspešný. Veď v lete naše žiacke mužstvo bez jedinej prehry vyhralo 4.ligu . Všetky mužstvá sa pohybovali v horných poschodiach tabuľky. Veľkú radosť nám robili i dorastenci a veľmi prekvapilo i A mužstvo.Skončilo po jeseni na 2.mieste iba bod za vedúcou Hornou Krupou. Veľká vďaka.
Chcem poďakovať i všetkým členom výkonného výboru, ktorý sa snažili v rámci svojich možností uskutočňovať zámery nášho športového klubu.
V neposlednom rade patrí vďaka všetkým , ktorý sa pričinili finančne o to , že náš klub mohol v tomto roku napredovať.
Vďaka patrí Obecnému úradu na čele so starostkou Ing.Danielou Mizerovou. Vďaka všetkým sponzorom Martinovi Vančovi, Jankovi Mruškovičovi, Jednote SD na čele s Jankom Štrbom, Želosu a Mariánovi Odlerovi, Vladimírovi Mrvovi, Máriovi Kintlerovi, Jožkovi Rusnákovi a mnohým ďalším.
Poďakovanie patrí i nejednému rodičovi detí i hráčom , ktorý pomáhali klubu zabezpečovať dopravu. Je veľa tých , ktorým by som chcel poďakovať, ktorý pomáhali pri akciách, uskutočňovaní športových zámerov a aktivít klubu . Preto vďaka patrí všetkým ........ a ešte ďalším , ktorých som tu nespomenul. Ďakujeme!!!!


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:00
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč