Hráčske prestupy

Hráčske prestupy V letnom období odišli na prestup dvaja hráči, ktorý minulú sezónu boli v iných kluboch na hosťovaní. Menovite Luboš Kocian odišiel do Modranky a Dano Trubač do Bieleho Kostola . Najnovšie však odišiel i Vlado Formanko, ktorý si našiel miesto v kabíne Brestovian.
Do kádra Zelenča prišli na prestup dorastenci Tibor a Bruno Zlatohlávkovci z Majcichova, Ivan Galbavý zo Zavara (kam odišiel pred 2 rokmi zo Zelenča), Nicholas Rogel z Križovian, Tomáš Baranec zo Slávie, tam putoval Adrián Knobloch, z Cífera prišla na prestup dvojica hráčov Juraj Konečný a Lukáš Javor a opačným smerom išiel Lukáš Moncman z Pavlíc a do kádra A mužstva sa navrátil Miloš Gergely z Slovenskej Novej Vsi a na hosťovanie prichádza znovu Lukáš Bogner. Na hosťovanie prišli do dorastu Matej Polakovič , Samo Šušel z Majcichova, Miro Faláth z Vlčkoviec, Lukáš Morvay z Hornej Krupej , všetci minulú sezónu už pôsobili v Zelenči. Ďalej prišli na hosťovanie Marcus Dóka z Hrnčiaroviec , Matúš Čík z Abrahám-Hosté, do žiackej kabíny Gregor Šturdík a Marek Hužovič obaja z Majcichova .
Na obnovení hráčskej kabíne najmä v kabína A mužstva sa pracuje a postupne Vás budeme informovať. Základnou zmenou je zmena na poste trénera , kde Jozef Kováč nahradí dvojicu Bartovič-Bilčík .


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Dechtice - Zeleneč
23. 03. 2024 15:00
Posledný zápas
Biely Kostol - Zeleneč
1 : 2
1. Zeleneč 37 b.
2. Biely Kostol 25 b.
3. Dolná Krupá 25 b.
4. Voderady 22 b.
5. Modranka 21 b.
6. Košolná 18 b.
7. Križovany 17 b.
8. Dolné Orešany 17 b.
9. Smolenice 15 b.
10. Dechtice 14 b.
11. Hrnčiarovce 14 b.
12. Suchá 12 b.
13. Boleráz 11 b.
14. Slávia Trnava 8 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč