Dorast v poslednom zápase zvíťazil nad Kopánkou

Dorast v poslednom zápase zvíťazil nad Kopánkou Dorastenci si v poslednom kole zmerali sily s Kopánkou , Začiatok nebol práve optimálny, keď súper mal výhodu pokutového kopu už v 1.minúte. Denkóczy však netrafil medzi tyče. Naši boli trochu zaskočený úvodom, ale postupne preberali iniciatívu. Prvý polčas však bol vyrovnaný, nakoniec ku gólu sme mali bližšie, ale Kočí trafil iba tyč. Do druhého polčasu sme išli s cieľom zvíťaziť. Boli sme aktívny tlačili sa pred bránu a čakali na správny moment. Ten prišiel 20 minút pred koncom, keď prízemný center sa dostal až ku Kočímu a povedľa brankára skóroval. Následne sa prejavili i hostia zvnútra pokutového územia, ale Petruk bol na správnom mieste. Po faule na Bauera bol v 78.min odpískaný faul približne 35 metrov od brány. Loptu si postavil Vavro a vymietol vzdialenejšiu šibenicu. 2-0. Záverečné šance na jednej aj druhej strane už v bráne neskončili , tak naši si odniesli cenné víťazstvo.
Na jar dorastenci z 13 zápasov 9 vyhrali, 2 remizovali a iba dvakrát odchádzali bez bodu. Klobúk dolu.