Dorast z Brestovian s 3 bodmi

Dorast z Brestovian s 3 bodmi Dorastenci v 8.kole nadstavby sa predstavili v Brestovanoch. Prvý polčas naši zvládli skvelou hrou, dobrým pohybom a súpera nepúšťali na našu polovicu. Skóre 0-4 pre našich ešte úplne neodrážalo rozdiel na ihrisku. V druhom polčase už naši poľavili , aj keď gólových príležitostí bolo stále dosť a dvakrát po Vavrových zakončeniach zazvonila tyč. Dve lopty sme nakoniec dotlačili do siete, ale súper po našich nedorozumeniach v obrane skóroval až trikrát. Výsledok 6-3 bol pre domácich viac ako milosrdný. Napriek tomu sme podali veľmi kvalitný výkon , potvrdili sme dobrú formu na jar a čaká nás posledný zápas proti Kopánke, v sobotu , na domácom ihrisku o 17.00 . Zároveň Vás pozývame , aby ste prišli podporiť našich chalanov a poďakovať za prvú náročnú sezónu po období, keď sme dorast nemali.