Meranie síl Doná Krupá-Zeleneč

Zeleneč V minulom víkende nastúpili naše tri mužstvá v Dolnej Krupej. Ako prvý sa predstavili žiaci , ktorý už v 14.minúte prehrávali 2-0. Do polčase však zásluhou presných zásahov Seleckého a Diaza, ktorý vsietili po dva góly otočili na 2-4. Po polčase pridal gól Kevin Mruškovič a Mareš a naši si odniesli 3 body po víťazstve 6-2. To však boli jediné z Krupej ako sa neskoršie ukázalo.
Dorastenci už v úvode prehrávali, keď však v 24.minúte vyrovnal Hradský , mali sme dôvod si myslieť , že zabodujeme. Opak bol pravdou do polčasu už naši prehrávali a po polčase pridali domáci ďalšie tri góly. Škvrnou na stretnutí bol záverečný atak na brankára hostí červenku po ktorom skončil na ošetrení v nemocnici ako i nechutná dohra po zápase. Výsledkom toho bola červená karta pre domáceho hráča. Výsledok dorastu D.Krupá Zeleneč 5-1.
Ako posledný sa predstavili v tej bližšej Krupej naši muži. Ako je už zvykom v oklieštenej zostave sa snažili prekvapiť domácich, ale to sa im nepodarilo. Súper si v prvom polčase vytvoril tlak a prichádzali i šance z ktorých dve využil. Keď sa už naši videli v polčasovej kabíne domáci sa z odrazenej lopty dostali ku strele , ktorú Bartovič skvele vyrazil. Rozhodca s ním však nemal pochopenie a nakoľko brankársky dres mal na sebe Vilo tak Milanko sa porúčal pod sprchy ešte skôr ako všetci ostatní. Z nariadeného pokutového kopu domáci už do polčasu vyhrávali rozdielom triedy. Do druhého polčasu museli nastúpiť naši o jedného menej a domáci priaznivci už len tipovali výšku skóre. To sa však už nemenilo, ale v závere sa mohlo. To, keď sme nevyužili brejk traja na jedného a o minútu neskôr hlavička Ondrejičku pristála na brvne domácej brány a následne pri striedajúcom Mariánovi Kankarovi, ktorý mal pred sebou prázdnu krupiansku bránu. Loptu však poslal bezpečne až do družstva za posledný kombajn. Možnu ju tam hľadajú doteraz? D.Krupá Zeleneč 3-0 .
Na jar to však krupancom určite vrátime.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč - Biely Kostol
28. 09. 2019 15:30
Posledný zápas
Zeleneč - Zavar
1 : 3
1. Zeleneč 15 b.
2. Zavar 12 b.
3. Červeník 10 b.
4. Krakovany 9 b.
5. Leopoldov 9 b.
6. Pečeňady 8 b.
7. Biely Kostol 7 b.
8. Pavlice 6 b.
9. Križovany 6 b.
10. Bučany 6 b.
11. Siladice 4 b.
12. Majcichov 4 b.
13. Drahovce 3 b.
14. Cífer 1 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč