Meranie síl Doná Krupá-Zeleneč

Zeleneč V minulom víkende nastúpili naše tri mužstvá v Dolnej Krupej. Ako prvý sa predstavili žiaci , ktorý už v 14.minúte prehrávali 2-0. Do polčase však zásluhou presných zásahov Seleckého a Diaza, ktorý vsietili po dva góly otočili na 2-4. Po polčase pridal gól Kevin Mruškovič a Mareš a naši si odniesli 3 body po víťazstve 6-2. To však boli jediné z Krupej ako sa neskoršie ukázalo.
Dorastenci už v úvode prehrávali, keď však v 24.minúte vyrovnal Hradský , mali sme dôvod si myslieť , že zabodujeme. Opak bol pravdou do polčasu už naši prehrávali a po polčase pridali domáci ďalšie tri góly. Škvrnou na stretnutí bol záverečný atak na brankára hostí červenku po ktorom skončil na ošetrení v nemocnici ako i nechutná dohra po zápase. Výsledkom toho bola červená karta pre domáceho hráča. Výsledok dorastu D.Krupá Zeleneč 5-1.
Ako posledný sa predstavili v tej bližšej Krupej naši muži. Ako je už zvykom v oklieštenej zostave sa snažili prekvapiť domácich, ale to sa im nepodarilo. Súper si v prvom polčase vytvoril tlak a prichádzali i šance z ktorých dve využil. Keď sa už naši videli v polčasovej kabíne domáci sa z odrazenej lopty dostali ku strele , ktorú Bartovič skvele vyrazil. Rozhodca s ním však nemal pochopenie a nakoľko brankársky dres mal na sebe Vilo tak Milanko sa porúčal pod sprchy ešte skôr ako všetci ostatní. Z nariadeného pokutového kopu domáci už do polčasu vyhrávali rozdielom triedy. Do druhého polčasu museli nastúpiť naši o jedného menej a domáci priaznivci už len tipovali výšku skóre. To sa však už nemenilo, ale v závere sa mohlo. To, keď sme nevyužili brejk traja na jedného a o minútu neskôr hlavička Ondrejičku pristála na brvne domácej brány a následne pri striedajúcom Mariánovi Kankarovi, ktorý mal pred sebou prázdnu krupiansku bránu. Loptu však poslal bezpečne až do družstva za posledný kombajn. Možnu ju tam hľadajú doteraz? D.Krupá Zeleneč 3-0 .
Na jar to však krupancom určite vrátime.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:30
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč