Na výhru polčas nestačil

Na výhru polčas nestačil V chladnom počasí , na nekvalitnom ihrisku a bez Ujlakyho , Demoviča, Kociana a zakrátko i Blaha sa predstavili naši muži v Brestovanoch. Už v úvode mal šancu Blaho. Po ňom sa zastreloval Bánovec. O chvíľu už trafil konštrukciu brány. Zraneného Blaha vymenil Štefánek a najmenší hráč na ihrisku sa presadil po rohovom kope ako inak hlavou 0:1 . Naši pokračovali v tlaku a platilo pre nich , že žiadna lopta nie je stratená. Loptu stihol dobehnúť Maron , k lopte sa dostal Bánovec, ktorý už mieril presne. Veľkú šancu mali Maron z Bánovcom, ktorý postupovali na brankára , ale Bánovec pridlho váhal a napokon trafil iba brankára domácich. Po polčase sa hra zmenila. Naši už nekombinovali toľko, pridal sa nepresný rozhodca Slíž, ktorý sa zviditeľnoval len žltými kartami a hru prebrali postupne domáci. Po faule Boledoviča si postavil loptu domáci Železník a Gottsteinovi nedal šancu. V polovicu druhého polčasu vystriedal Pavelek Nemčeka a bol to práve on , ktorý mohol rozhodnúť o výsledku. Zrazená lopta sa dostala priamo pred neho a zo siedmch metrov zbrklo prestrelil . A kedže vo futbale platí nedáš dostaneš, tak v pokutovom území hostí sa dostal k lopte Železník a pomedzi dvoje nohy poslal loptu do siete 2:2. A keď nefungovala v Brestovanoch časomiera asi to ovplyvnilo i hodinky hlavného arbitra , ktorý ukončil zápas skôr ako vôbec začala 90 minúta.

23. 03. 2024 15:00