Výsledky A mužstva

Zeleneč A mužstvo v dohrávke 7.kola nastúpilo v Majcichove s cieľom sa rehabilitovať za domácu prehru s Dvorníkmi . Naši hrali aktívne súpera nepúšťali na našu polovicu, ale skóre sa stále nemenilo aj vďaka slabej streleckej potencii nášho mužstva. Zakliatie pretrhol až v druhom polčase netradičný strelec Kocian. Po strelenom góle však naši nepochopiteľne poľavili a súpera púšťali pred bránu Gottsteina. Ale strelecky sa zapísal v tomto zápase do listiny strelcov iba Kocian, ale tentoraz skóroval do Gottsteinovej siete smolne hlavou. Naši sa snažili do konca zápasu strhnúť vedenie na svoju stranu, tesne pred koncom dostal brankár domácich červenú kartu a naši hrali presilovku . Ale Kocian už nemal náboje a ostatní boli v tomto zápase strelecky jaloví. Rozhodca Ondriga predviedol niekoľko sporných situácií a pôsobil veľmi nervózne a nepresvedčivo.
Do Veľkáho Orvišťa cestovali naši bez Dóku i Ujlakyho. V prvom polčase sme boli lepším mužstvom , pokúšali sa o streľbu , ale brána domácich ostala pre nás zatvorená. V druhom polčase domáci pridali a boli to oni , ktorí mohli strhnúť víťazstvo na svoju stranu. V tomto zápase nás podržal Gottstein v bráne a iba vďaku nemu sme udržali bezgólový stav. Keď sa už zdalo , že v zápase góly nepadnú , priamy kop Marona minútu pred koncom nadvihol Bánovec a lopta skončila v sieti. V 92.minúte išli hrať nepochopiteľne pri rozhodcoch Záhurančíkových naši offside systém , keď vybiehali von zo 16-ky a nechali tam troch hráčov domácich síce v postavení mimo hry , ale pre Záhurančíka st. to neplatilo a zástavku nechal dolu. Domácim sa následne podarilo vyrovnať. Výkon rozhodcov má dohru na komisii rozhodcov. Pán Záhurančík starší by si mal však uvedomiť , ako sa má správať rozhodca na ihrisku , ako má vystupovať , alebo skôr nevystupovať voči divákom. Pôsobil ak to ešte slušne poviem ako hulvát a myslím si , že takýto rozhodcovia by vôbec nemali pôsobit v štruktúrach ObFZ.
Po nepresvedčivých zápasoch vonku pokračovali v kŕči naši muži i doma . Tentoraz proti Drahovciam. Rozháraný výkon , bez ochoty behať a niektorý hráči by si mali po tomto súboji vstúpiť do seba. Hostia boli rýchlejší, pôsobili isto na lopte a naši boli všade neskoro. Hostia sa ujali vedenia po prudkej strele z 25 metrov nad Gottsteina . V druhom polčase pridali druhý gól . Na ten naši odpovedali z priameho kopu Bartovičom, ktorý ako v každom zápase bol našim najlepším hráčom. Ale hostia detektívku nepripustili a hneď odpovedali tretím gólom . Zápas sa už len dohrával , od nás nebolo nikoho nebezpečného a hostia už kontrolovali hru. Drahovce si zaslúžene odnášali tri body. Dobrý výkon odviedol i hlavný rozhodca Jurenka. Naši cestujú v nedeľu do Siladíc a majú o čom premýšľať.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:00
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč