Na súperových ihriskách stopercentní

Zeleneč Po domácich zápasoch sa predstavili naše kolektívy na súperových ihriskách a viedli si opäť skvele, keď zaznamenali plné bodové zisky.

Najskôr v sobotu naši žiaci cestovali do Šúroviec, kde zdolali svojich rovesníkov tesne, ale predsa 4:3, keď sa hattrickom zaskvel Jakub Zaoral.

V nedeľu si dorastenci na tom istom ihrisku bez problémov poradili so šúrovskými dorastencami a zvíťazili vysoko 7:0.

Podobne skvele si viedlo naše A mužstvo, ktoré o svojom vysokom víťazstve 5:0 na ihrisku v Košolnej rozhodlo už do polčasu.

FAKTY ZO ZÁPASOV:

Žiaci - 5.kolo:
Šúrovce - ZELENEČ 3:4
góly: Zaoral 3, Bučány

Dorast - 5.kolo:
Šúrovce - ZELENEČ 0:7
góly: Ilavský 2, Štefánek 2, Marko, Čapla, Bánovec

A mužstvo - 5.kolo:
Košolná - ZELENEČ 0:5
góly: Hruška P. 2, Blažíček 2, Gerši

zostava: Gottstein - Demovič, Illeš, Bartovič, Janek - Bednárik M. (Tibenský), Bednárik A. (Péchy), Lukáč - Hruška (C), Blažíček (Boledovič), Gerši

komentár k zápasu:
V pozmenenej zostave hlavne v obrannej formácii aj s novou posilou Andrejom Janekom (pozn.: na hosťovanie zo Šúroviec) sme nastúpili na ihrisku posledného mužstva súťaže s cieľom čo najskôr rozhodnúť o výsledku stretnutia. Zo začiatku bolo pohľadných akcií z našej strany pramálo, keď viazla predovšetkým finálna prihrávka. Do útoku už tradične zavelil Ľubo Gerši, no jeho krížna strela po individuálnej akcii ešte gólom neskončila. Naopak strela odpočinutého kapitána Petra Hrušku do ľavého horného rohu súperovej bránky znamenala pre naše mužstvo vedenie. Ihneď po vedúcom zásahu sa strelecky presadil aj Braňo Blažíček a keď onedlho dorazil strelu Geršiho do brány Peter Hruška, bolo o výsledku stretnutia prakticky rozhodnuté. Následne urobil Braňo Blažíček z domácej obrany a brankára štatistu a lišiacky zvýšil na 4:0. Jedinou nezodpovedanou otázkou bolo, na akom čísle sa zastaví náš gólostroj. Aj v druhom dejstve pokračovalo naše mužstvo v celoúzemnej prevahe, no obrovské šance Hrušku, či Demoviča zostali nevyužité. Naopak nemýli sa Ľubo Gerši, ktorý uzavrel po spolupráci s Blažíčkom na konečných 5:0. Domáci počas celého zápasu ani raz nevystrelili do priestoru našej svätyne a tak sme si mohli dovoliť trojnásobné prestriedanie a trocha sme preskupili rady. Aj po týchto momentoch sme pokračovali v útočnej aktivite, no ďalšie šance zostali nevyužité, keď najmä Petrovi Hruškovi hattrick v tomto stretnutí asi nebol súdený. Záverečný hvizd krivkajúceho rozhodcu Vyskoča tak znamenal presvedčivé víťazstvo 5:0, no pri lepšej koncentrácii mohlo byť aj dvojciferné. Nasledujúci víkend čaká našich chlapcov nevyspytateľný hodový zápas, ktorým by mali potvrdiť práve túto výhru z Košolnej.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:30
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč