Dorast v prvom majstrovskom zápase zvíťazil

Dorast v prvom majstrovskom zápase zvíťazil Dorastenci nastúpili v sobotu proti favorizovanej Kopánke. V zostave chybali zranený Baranec, Čučka i dlhodobo zranený Vavro, napriek tomu mal trener k dispozícii 18 hráčov. Prvú šancu našich nevyužil už v úvode Maťo Koči po skvelej prihrávke od Fischera. V 4.minute prišiel priamy kop súpera z 20tich metrov. Hostia skvelé zatočili loptu do siete, Petruk si na loptu siahol ale vyraziť ju už nestihol. Už o dve minúty sú rútil Fischer sám na brankára,hostia zatiahli ručnú brzdu a super hral od tejto chvíle o jedného menej. Priamy kop bol zrazený na roh, z ktorého sme sa prvý krát v tomto zápase tešili. Presadil sa Pocisk. Rohové kopy boli v tomto zápase našou silnou stránkou, po ďalšom sa presadil hlavou Fischer. 2-1. Týmto rozdielom sme šli do polčasovej prestávky. Dlho sme nevedeli sa znovu presadiť, ale podarilo sa to Fischerovi , ktorý zvýšil po úniku na 3-1. V 70.minute musel opustiť ihrisko zo zranenim brankar Petruk , ktoreho striedal Kiripolský.Desať minút pred koncom sme zbytočne skomplikovali zápas a súper znížil na 3-2. Komplikácie trvali len pár minút, kedy prehodil brankára hostí s kapitanskou páskou hrajúci Bauer . 4-2. V závere stretnutia prišiel najkrajší moment zápasu, ako inak, po rohovom kope . Tibor Zlatohlávek zahral pretiahnutý rohový kop , kde si nabehol Fischer a strelou z voleja takmer roztrhol sieť. Konečný stav 5-2 . Chalani si urobili skvelý deň.