Dorast víťazne

Dorast víťazne V stredu odohrali dorastenci v Hlohovci prípravný zapas s miestnou U17, ktorá je účastníkom 3.ligy. Po vzájomnom oťukávaní to bola vyrovnaná hra. Skore sme otvorili v 22 minute gólom Bauera. Do polcasu sme pridali este jeden a súper skorigoval na polčasových 2-1. V druhom polčase sa od 60 minúty začala gólová prestrelka. Domaci behom 10 minút otočili skóre na 5:2. Ale naši chalani dokázali kolektivnou hrou a uspešnou koncovkou vyrovnať v 68. minúte. Od tohto momentu sa domáci dostali raz do vedenia a potom len doťahovali. V súbojoch sa iskrilo a niekedy to vôbec nevyzeralo, že ide o prípravný zápas. Potešujúci je počet strelených golov, ktoré nám v súťaži chýbali. Verím že chalanom zostane táto strelecká chuť.
Hlohovec U17 - Zeleneč 7 : 8 (1:2)
Góly: Bauer 3, T. Zlatohlávek 3, Rogel 2