Prípravka A V druhom polčase sme rozhodli o jednoznačnom víťazstve.

Zvončín-Zeleneč 0:7 (0:1)
Góly: Mário Slovák 3, Jaro Cvik 3, Pecár

Zostava: Černý- Hrušovský, Drinka, Petranský, Knobloch, Koči, Pecár, Mário Slovák, Cvik

Na zápas sme nastúpili bez jediného náhradníka. Už v úvode sme si vypracovali územnú prevahu a vytvárali sme si len nejaké pološance. Domáci sa pred našu bránku dostávali len po nakopávaných loptách. Prvý polčas nebol z našej strany ideálny, ale vyhrali sme ho po góle Mária Slováka. Druhý polčas sme začali od začiatku vysoký presing a na to už domáci nemohli nájsť recept a súpera sme v druhom polčase rozložili šiestimi gólmi a zápas sme zaslúžene vyhrali 7:0. Po hattricku si strelili Jaro Cvik a Mário Slovák, ktorý sa pomaly dostáva do starej formy. Najkrajší gól zápasu strelil Marco Pecár nádhernou strelou.

23. 03. 2024 15:00