Prípravka A Aj po derby s Modrankou sme stále stopercentní

Zeleneč - Modranka 4:1 (1:0)
Góly: Petranský, Cvik 2, Mário Slovák

Zostava: Černý- Marek Slovák, Dominik Hrušovský, Drinka, Šimon Koči, Petranský, Moncman, Mário Slovák, Cvik (Kajma, Pecár)

V dnešnom zápase sme nastúpili na zápas v derby so spolufavoritom Modrankou. V 5-tej minúte sme mohli už viesť 3:0 keď Jaro Cvik sa dvakrát rútil sám na brankára a dobrú šancu mal aj Mário Slovák. Lenže ani jedna šanca z týchto troch neskončila v sieti. Potom si Modranka už dávala pozor na takéto zaváhania a vypracovala si aj ona dobré šance, ale v našej bránke stál spoľahlivý Černý, ktorý sa postupne svojimi výkonmi vypracoval na jednú z našich najväčších opôr. Do vedenia sme išli dve minúty pred koncom prvého polčasu my keď chybnú rozohrávku brankára zachytil Petranský a dostal nás do vedenia. Druhý polčas začala lepšie Modranka a od vyrovnania nás zachránila žrď. Na druhej strane zas bola žrď na našej strane a Cvikova strela sa odrazila od žrde do brankára hostí, od ktorého putovala do siete. Tretí gól strelil opäť Cvik. Súperovi sa síce nádhernou strelou podarilo znížiť, ale konečné slovo mal Mário Slovák, ktorý po chybe brankára uzavrel konečné skóre. Pochvalu si za bojovný výkon zaslúžia všetci naši hráči. Vynikajúco najlepšieho strelca súťaže Bodiša vygumoval Marek Slovák, ktorý ho dal do role štatistu. Celá záloha vybojovala veľa lôpt a pomohla obrane. Obrana pracovala veľmi dobre a navzájom si pomáhala a nemožno zabudnúť ani na útočníkov, ktorí si svoju rolu splnili a strelili dôležité góly. Mrzí len zranenie Lukáša Moncmana, ktorý si pred koncom zlomil ruku. Dúfajme, že čo najskôr bude v poriadku.

23. 03. 2024 15:00