S Modrankou prehra, v Bohuniciach výhra

S Modrankou prehra, v Bohuniciach výhra Žiaci Zelenča sa najskôr postavili lídrovi z Modranky. Modranka hneď od úvodu ukazovala prečo je na prvom mieste tabuľky. Hráči hostí mali územnú prevahu, ale my sme pozorne bránili. V 11 minúte sme si však smolne tečovali strelu za Škorcov chrbát. O pár minút bolo už 2:0 pre hostí, keď rozhodca neodpískal vysokú nohu hosťujúceho hráča, ktorý z naslednej odrazenej lopty rýchlejšie zareagoval ako naši obrancovia a skóroval. Zvyšok prvého polčasu sa odohrával na našej polovice, ale obrana od tohto momentu fungovala bezchybne. V druhom polčase sme sa snažili hrať o nieco aktívnejšie. Dostali sme sa do dvoch dobrých príležitostí avšak neúspešne. Hlavne prvá volala po góle, keď Vallo vysunul dlhým pasom Textora, ktorý sa rútil sám na brankára. Lopta však skončila vysoko nad. V druhom polčase sme podali veľmi zodpovedný výkon avšak na lepší výsledok to nestačilo. V závere sme posunuli viacerých hráčov do ofenzívy, čo využil súper a strelil nám tretí gól. Napriek prehre chcem pochváliť všetkých hráčov za obetavý výkon. Veľmi dobrú prácu odviedla stopérska dvojica a na ľavej obrane urobil veľký kus roboty Melich.

V ďalšom zápase sme cestovali do Jaslovských Bohuníc. V tomto zápase nám chýbalo viacero hráčov, ktorí nemohli prísť pre chorobu. Súper bol na tom ešte o niečo horšie. Prišlo ich na zápas iba 10. V takom duchu sa niesol celý zápas. Do 7. minúty sme mali 3 samostatné nájazdy, avšak všetky neúspešné. Do polčasu sme si vypracovali viacero šancí, ale všetko zneškodnil dobre chytajúci brankár domácich, alebo sme mierili vedľa. Zápas sa premenil na festival zahodených šancí. Polčas skončil 0:0. Do druhého polčasu sme nastúpili znovu dobre, ale pokračovali sme v zahadzovaní šancí. Vykúpenie priniesol až pokutový kop po faule na Kintlera, ktorí bezpečne premenil Melich. Neskôr sa ešte presadil dva krát Textor a raz Vallo. V tomto zápase na ihrisku vynikal hlavne Textor a Melich. V zálohe si odviedli dobrú prácu Kintler s Vallom. Veľmi dobrý výkon podal aj Petranský, ktorý mohol streliť 3 góly. Chalani mali veľmi dobrý prístup k zápasu. Mrzia len nepremenené šance, ktorých bolo v tomto zápase neúrekom.