Žiaci odštartovali nový ročník víťazstvom

Žiaci odštartovali nový ročník víťazstvom V prvom kole sa žiaci predstavili na pôde nováčika. Do zápasu sme vstúpili výborne a už v prvej minúte nám neuznal rozhodca regulérny gól. Netrvalo však dlho a lopta sa dostala za bránkovú čiaru znovu. O gól sa postaral kapitán Kristián Melich. V nasledujúcich minútach sme spálili niekoľko zaujímavých príležitostí. O druhý gól stretnutia sa postaral po tečovanej strele Adam Vallo. V tom momente prebrali taktovku domáci a začali sa dostávať do nebezpečných príležitostí. Po peknom prieniku sa im podaril streliť gól a v tom momente boli oveľa lepším mužstvom. V bráne nás však podržal nový brankár Marcel Škorec a tak sa do polčasu už stav nemenil.

Do druhého polčasu sme vstúpili s cieľom hrať ofenzívne, aby sme si zabezpečili pohodlné víťazstvo. V druhom polčase bolo na ihrisku už len jedno mužstvo a to naše. V strede pola dirigoval výborne hru Michal Kintler a chrbát mu kryl Lukáš Moncman. Naše mužstvo sa dostávalo do veľa šancí a postupne sme nastrieľali v druhom polčase až 5 gólov. Do streleckej listiny sa zapísal celkovo Melich so štyrmi gólmi, Vallo s dvomi a jedným zásahom sa blysol aj Textor. Po výsledku 7:1 sme z Leopoldova odchádzali spokojní a spokojní boli určite aj diváci, ktorí nás prišli podporiť.

Už v stredu sa predstavíme na pôde Cífera, ktorý v prvom kole remizoval vo Zvončíne.

23. 03. 2024 15:00