Predprípravka s Dvorníkmi

Predprípravka s Dvorníkmi Zeleneč - Dvorníky 8:2 (5:0)
Góly: Mário Slovák 3, Petranský 3, Pecár, Spevák

Zostava: Halmo, (Damián Hrušovský)- Dominik Hrušovský, Černý, Petranský, Mário Slovák, Kočí, Drinka, Jaro Cvik, Dóka, Spevák, Sloboda, Ruttkay, Pecár, Marek Slovák, Petranská, Holobradý, Zvolenský

V dnešnom stretnutí sme narazili na posledné mužstvo tabuľky a chceli sme natiahnuť našu víťaznú šnúru na tri zápasy. V zápase sme sa ťažko rozbiehali a výkon v prvej polovici prvého polčasu sa ani zďaleka nepodobal na ten so Zvončínom. Do vedenia nás dostal kto iný, ako Mário Slovák. Pri druhom našom góle výborne zabojoval Samo Holobradý a nahral naňho Petranskému. Do konca prvého polčasu sme sa ešte presadili trikrát a vyhrali sme ho 5:0. V druhom polčase dostali viac priestoru aj naši mladší chlapci a skóre sme ešte upravili na konečných 8:2. Zaznamenali sme tretie víťazstvo v rade a v pondelok nás čaká súper iného kalibru ako dnes. Stretneme sa doma s J. Bohunicami. V dnešnom zápase bolo pozitívum, že konečne sa strelecky k Máriovi Slovákovi pridali aj iní hráči a hattrickom sa blysol aj Petranský a po jednom góle strelili Pecár so Spevákom.

23. 03. 2024 15:00