ŽIACI - ŠK Zeleneč - ŠK Cífer

Zeleneč Žiaci odohrali prvý majstrovský zápas v tomto ligovom ročníku. Realizačný tím v tejto sezóne tvorí už osvedčený trénersky tandem Bartovič-Ďuriš. Po vydarenej letnej príprave na nás čakal prvý majstrovský zápas. V sobotu sme si sily merali so súperom z Cífera.

Fakt, že sme sa v minulom ročníku skončili na druhom mieste, rovno za mužstvom s Cífera sľuboval atraktívny duel.

Absenciou viacerých hráčov, sme nastúpili v oklieštenej zostave. V základnej zostave figurovali rovno traja prípravkari.

Začiatok zápasu bol veľmi vyrovnaný. Postupne sa pridávalo na obrátkach. V 20. minúte sa hostia z Cífera dostali prvýkrát pred našu svätyňu a hneď z toho bol smolný gól. Nechceli sme sa uspokojiť s týmto stavom a pridávali sme na intenzite. Defenzíva hostí však fungovala bezchybne. Náznaky šancí väčšinou končili ešte pred brankárom hostí. Tempo našej hry narušovala aj veľká horúčava. V závere zápasu sme sa dostali do najväčšieho tlaku. Do šance sa dostal Lukáš Moncman, avšak nanešťastie pre nás gól z toho nepadol.
Po záverečnom hvizde bolo vidieť z našich tvári smútok. Tento vyrovnaný zápas sme si nezaslúžili prehrať. Cíferu stačila jedna šanca aby si z Linča odviezli 3 body. Ale aj taký býva futbal. V sobotu bol šťastlivejším tímom Cífer. Treba sa poučiť z vlastných chýb, vyvarovať sa zbytočným stratám, ktoré nás stáli toľko veľa síl. Zápas ukázal, že máme na čom stavať. Šancu to ukázať budeme mať už najbližší utorok, kedy nás čaká zápas v Smoleniciach.

ŠK Zeleneč - ŠK Cífer 0:1 (0:1)

Ďuriš


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Dolné Orešany - Zeleneč
11. 09. 2019 17:00
Posledný zápas
Zeleneč - Križovany
2 : 0
1. Zeleneč 15 b.
2. Zavar 12 b.
3. Červeník 10 b.
4. Krakovany 9 b.
5. Leopoldov 9 b.
6. Pečeňady 8 b.
7. Biely Kostol 7 b.
8. Pavlice 6 b.
9. Križovany 6 b.
10. Bučany 6 b.
11. Siladice 4 b.
12. Majcichov 4 b.
13. Drahovce 3 b.
14. Cífer 1 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč