ŽIACI - 10 gólov strelených Smoleniciam

ŽIACI - 10 gólov strelených Smoleniciam V nedeľu sme odohrali ďalší ligový zápas. Smoleniciam sme mali čo vracať, kedže nás pokorili v prvej polovici sezóny na našom ihrisku. Na nášho súpera sme sa pripravili a do zápasu sme vstúpili sebavedomove. Už v 6. minute po prihrávke Vanča otvoril skóre ľavou nohou Bilčík. Súper sa snažil o gól ale my sme boli lepšie pripravený a do ničoho sme Smolenice nepustili. Behom dvoch minút, v 26. a 28. minúte pridal dva góly Marek Ujlaky, najprv ťažil z rohového kopu a hlavou napol sieť aby následne premenil aj priamy kop. V závere polčasu využil výhodu pokutového kopu Holec.

Do druhého polčasu sme išli s cieľom udržať čisté konto a pridať ďalšie góly. Psychická pohoda hrala v náš prospech. Marek Holec uzatvoril skóre v prvom polčase aby ho hneď v 2.minúte druhého dejstva znovu otvoril. Potom premenil pokutový kop náš kapitán (bez pásky) Danko. Nasledovali dve využité šance nášho najlepšieho strelca Reného Bilčíka. Znovu napol sieť Holec, ktorý dovŕšil hetrik a na konečných 0:10 zaokrúhlil René.

Faktom je, že sme od jesennej časti urobili značný progres. Zlepšili sme sa ako tím. Znovu sa nám podarilo udržať čisté konto. V podstate Pablo veľa práce nemal. Tento zápas určite patrí medzi tie najvydarenejšie v sezóne.

Smolenice - Zeleneč 0:10 (0:4)
Góly: 4xBilčík, 3xHolec, 2xUjlaky, Lukačovič D.

23. 03. 2024 15:00