ŽIACI - cenná remíza s lídrom súťaže

ŽIACI - cenná remíza s lídrom súťaže Po víťaznom derby zápase v Modranke privítali naši žiaci tento víkend vedúci Cífer.

Súboj prvého tímu s druhým však vôbec nezačal podľa našich predstáv, keď už v prvej minúte sme kvôli nedostatočnej koncentrácii prehrávali 0:1.
Nezľakli sme sa súpera a snažili sme sa streliť vyrovnávajúci gól. V 15. minúte po faule na Bilčíka rozhodca fúkol do píšťalky a ukázal na biely bod. Pokutový kop chladnokrvne premenil výborne hrajúci Holec. Postupne sme si začali veriť a hrať s našim protivníkom vyrovnaný zápas. Do kabín sa odchádzalo za nerozhodného stavu 1:1.

V druhom polčase začal pomaly preberať iniciatívu líder súťaže. Naši chlapci bojovali, drali trávnik, jazdili naplno a na ihrisku nechali srdiečko. Prakticky sme Cíferu nedovolili vytvoriť si výraznú príležitosť. Náznaky šancí končili na organizovanej defenzíve na čele s Ulinom alebo ich bez problémov zlikvidoval spoľahlivý Pablo.

Bojovným výkonom vo veľmi emotívnom zápase sa nám ako prvému podarilo obrať o body Cífer, ktorý od začiatku súťaže ťahal šnúru výhier.

Zeleneč - Cífer 1:1 (1:1)
Gól: Holec(PK)

23. 03. 2024 15:00