ŽIACI - víťazné derby v Modranke

ŽIACI - víťazné derby v Modranke Naši žiaci si v sobotu zmerali sily so susednou Modrankou. Do zápasu sme vstúpili dobre, keď sme sa ujali vedenia po dvoch góloch Vanča z 13-tej a 18-tej minúty. Viedli sme 0:2. Nanešťastie musel náš dvojgólový strelec opustiť hraciu plochu. Príčinou boli zdravotné problémy. Nasledovalo predstavenie nepremenených šancí na oboch stranách. Súperovi sa však ešte do polčasu podarilo znížiť na 1:2.

Do druhého polčasu sme nastúpili s pozmenenou taktikou, čím sme chceli eliminovať rýchle protiútoky domáceho mančaftu. Naďalej sme sa so súperom z Modranky predbiehali v zahadzovaní tutoviek. S prispením veľkého šťastia sme nedostali vyrovnávajúci gól. Brankár Textor mal veľmi dobre postavenú bránu - Modrančania nastrelili konštrukciu až 5-krát.
Naopak, podarilo sa nám rozhodnúť zápas na našu stranu po individuálnej gólovej akcii Bilčíka na 1:3, následne uzavrel konečné skóre 1:4 Vallo.

Modranka - Zeleneč 1:4 (1:2)
Góly: 2x Vančo, Bilčík, Vallo