Ačko Zelenča porazilo Borovce

Zeleneč Na zapas sme nastúpili s cieľom potvrdiť 3 body z Krupej a konečne bodovať po troch prehrach s Borovcami. Už v 3.minúte po centri Tibenského Ujlaky strelil gól 1:0. Bánovec v 10.minúte mal možnosť streliť gól z 11 metrov za faul. Miro však šancu nevyužil.Hostia zahrávali priamy kop, Vilko loptu kontroloval a tá skončila na brvne našej brány.V 16. minúte ale Bánovec už šancu po centri Horvátha využil na 2:0.Po rohu zvýšil Bednárik na 3:0. Bánovec v 43.min zvyšoval po nahrávke Ujlakyho na 4:0.Hosťom vychádzala ofsajdová pasca do ktorej sme sa dostali asi 5-6 krát. Sedlák po strele zvýšil do prestávky na 5:0.Góly sme strieľali aj po prestávke. Bánovec v 46.minúte prešiel cez stred obrany zvyšoval na 6:0. Na 7:0 upravil Tibenský po nahrávke od Bednárika. Bánovec po akcií Ujlaky,Horváth zvýšil na8:0. Opäť Bánovec po centri Papaya na 9:0.Hostia znížili cez stred obrany na 9:1 Šimoru. Následne mali hostia ešte šancu po faule z 11.metrov ale Vilko jeho strelu chytil . 88.minúta Bánovec opäť po centri Papaya upravil na konečných 10:1. Bánovec dal v zapase 6 gólov a dotiahol sa s 26 gólmi na najlepšieho strelca súťaže Laurinca. Chlapcom ďakujeme za pekný výkon s množstvom gólov a tešíme sa na nedeľu, keď cestujeme do Cífera, ktorému máme čo vracať,domácu hodovú prehru 3:1 s jesene.