Zeleneč vyhral v Brestovanoch a je na čele tabuľky

Zeleneč V prvom majstrovskom zápase v roke 2017 nastúpili naši muži na zápas u posledného tímu v Brestovanoch. Zápas sa snažili rozhodnúť hneď od začiatku. Výsledkom bol úvodný gól už v 4.minúte. Skóre otváral Bánovec. Domáci však využili chybu v obrane a na Gottsteina sa rútil sám domáci hráč, ale Vilko mužstvo podržal. Naši spustili do polčasu gólostroj , zblízka dokopával Ujlakyho strelu Bánovec už svojim 17 gólom v sezóne. Presadil sa i nová posila Juraj Horváth , ktorý po 10 rokoch nastúpil opäť v zelenečskom drese. Ako ten čas plynie. Štvrtú ranu zasadil domácim Bilčík a o piaty zásah sa postaral Alinko Bednárik. Cez prestávku naši trošku vychladli, i keď v jeho úvode sa strelecky presadil Martin Bubák. Potom chceli už naši hrať viac na krásu a neraz podržal domáce mužstvo i brankár. Naši prestriedali postupne sa na ihrisku objavili Tibenský, Čapla i Ochaba miesto Gottsteina. V závere zápasu po chybe našej obrany sa dostali do šance i domáci a prekonali Ochabu. Konečný rezultát 1-6. Po zápase prišla i ďalšia dobrá správa z Hornej Krupej, kde vedúci domáci celok prehral s Voderadmi 1-2, čo znamená , že Zeleneč sa dostal na 1.miesto v tabuľke o dva body pred spomínanú Hornú Krupú a Majcichov. Najbližšie sa predstavia naši v nedeľu o 14.30 v Zavare. Zavar je jedným z ašpirantov na postup, momentálne je štvrtý z trojbodovou stratou na Zeleneč. Pred jarnou časťou sa výrazne posilnil a však v prvom kole len remizoval doma s Majcichovom 2-2.
Zostava: Gottstein-Bartovič, Nemček,Bilčíķ,Klandúch- Bubák,Sedlák,Bednárik,Horváth- Ujlaky,Bánovec ( Tibenský, Ochaba,Čapla).