Nedeľa bez víťazstva

Zeleneč V nedeľu doobeda remizoval naša predprípravka remizoval vo Zvončíne 4-4 (Vavro,Moncman,Černý a vlastný).
Dorastenci nastúpili v súboji o vedúcu priečku v Bučanoch proti spojenému družstvu Malženíc a Bučian. Do polčasu naši viedli po góle Belka , po polčase však pozahadzovali viacero dobrých príležitostí a v závere za to pykali. 10 minút pred koncom vyrovanli a v nadstavenom čase mohol pridať i víťazný gól domáci celok , ale Červenka hostí podržal . Konečný stav 1-1.
A mužstvo nastúpilo v Dechticiach a potvrdilo , že sa im tam nezvykne dariť. Domáci rozohrávali z polovice priamy kop naši dvakrát loptu netrafili a hostia sa dostali do pokutového územia, kde našli ako inak voľného hráča , ktorý nemal problém skórovať do prázdnej brány. Potom nasledovala linčianska smršť , ale bez gólového efektu. Tri krát sa ocitol vo vyloženej šanci Pavelek , svoje vyložené šance nepremenil ani Bánovec a nepresadil sa ani Kralič. Za to naši pykali hneď z druhej strely na bránu. Rohový kop minul Maron , loptu nezasiahla ani dvojica našich zadákov ale za to domáci útočník áno. 2-0 . Aby toho nebolo málo Bartovič neustrážil telesne predispovaného Jurkasa , ktorú mi zobral loptu a posunul domácich do trojgólového rozdielu. Po tomto sa rútil na bránu súpera Kralič, domáci zadák Ružička, ktorý už mal žltú kartu ho bez lopty zložil dolu, rozhodca zapískal faul , ale nepochopiteľne domáceho nevylúčil. Naši začali hrať kŕčovito , nepomohlo ani polčasové striedanie Klandúcha Bubákom. Zahadzovali sme i ďalšie šance, až v závere po faule na Kraliča sa pískal pokutový kop,. Tie Maron vie premieňať. Konečný rezultát 3-1.