A mužstvo prehralo v H.Krupej , potom si napravilo chuť s V. Orvišťom

A mužstvo prehralo v H.Krupej , potom si napravilo chuť s V. Orvišťom V Hornej Krupej patril celý prvý polčas domácim a nebyť výborného Gottsteina mohlo byť polčasové skóre vyššie ako 2-0 . Po polčase sa naši osmelili začali sa tlačiť pred súperovu bránu. Pískalo sa však pred tou našou . Po faule Klandúcha rozhodca Jančovič nezaváhal a ukázal na biely bod. Vilko v linčianskej bráne potvrdil svoje kvality a pokutový kop vyrazil. Keď sa kopalo na jednej strane , pískalo sa i na tej druhej. Maron nezaváhal a znížil na 2-1. V tej chvíli už i rozhodca Jančovič si zrejme obliekol domáci dres. O 5 minút poslal pod sprchy Bilčíka. Naši i o desiatich sa dostávali pred bránu domácich ,ale bohužial gól prišiel do otvorenej našej obrany. Horná Krupá- Zeleneč 3-1 .
O týždeň na domácom ihrisku si naši napravili chuť a Vešké Orvište zdolali doma vysoko 5-0. Prvý gól zaznamenal Bánovec. Po tom prišli kruté chvíle pre nás, až tri krát sa ocitli ako Robinson Crusoe pred Gottsteinom , ale Vilo má reprezentačnú formu. Potom sa druhý krát presadil Bánovec. Po polčase sa prvý krát gólovo presadil letná posila Kralič. Aby debutových gólov nebolo málo s priameho kopu sa od tyče presadil Sedlák, ďalšia letná posila z Malženíc. Súpera zaklincoval v závere Maron.
Najbližšie sa predstavia naši v Dechticiach.

23. 03. 2024 15:00