A mužstvo pretrhlo hroznú sériu

Zeleneč Naše A mužstvo pretrhlo konečne čiernu sériu, keď z piatich zápasov získalo iba jeden bod. Pomaličky sme zostali poverčivý , že to bolo v nových čiernych dresoch. V nedeľu mali naši na sebe zelené a porazili druhý Leopoldov. Na lavičke viedol našich miesto Laca Dóku,ktorý je v zahraničí, Martin Belko. Už v druhej minúte sa skvelou strelou presadil Gerši a viedli sme 1-0. V 9.minúte ho ešte krajšie napodobnil Bánovec a skóre bolo ešte krajšie 2-0. V závere polčasu si otvoril gólový účet v Zelenči Daniš a do polčasovej kabíny sme šli s trojgólovým náskokom. Po polčase pridal ďalší gól Gerši. Potom naši sa v šanciach viac ponúkali ako zakončovali a ku koncu stretnutia hostia skorigovali po pokutovom kope na 4-1. Naši dali aspoň trochu zabudnúť na Siladice , kde sme po hanebnom výkone prehrali 9-1. Toto mužstvo má na viac ako na 10.priečku a v budúcej sa musia chlapci posnažiť , aby to bolo lepšie.