Mládežnícke turnaje Obfz

Zeleneč Družstvá prípravky a žiakov ŠK Slávia Zeleneč sa zúčastnia v dňoch 23.1 a 24.1. mládežníckych turnajov riadených ObFZ Trnava. Dejiskom turnajov bude trnavská hala Družba.
Program:
Program stretnutí halového turnaja prípraviek 23. 1. 2016

Skupina A
9.00 - 9.17 Bučany - Slávia
9.20 - 9.37 H. Krupá - Trstín
9.40 - 9.57 Slávia - H. Krupá
10.00 - 10.17 Trstín - Bučany
10.20 - 10.37 Slávia - Trstín
10.40 - 10.57 Bučany - H. Krupá

Skupina B
11.20 - 11.37 Zvončín - Hrnčiarovce
11.40 - 11.57 Kopánka - Brestovany
12.00 - 12.17 Hrnčiarovce - Kopánka
12.20 - 12.37 Brestovany - Zvončín
12.40 - 12.57 Hrnčiarovce ? Brestovany
13.00 - 13.17 Zvončín - Kopánka

Skupina C
13.40 - 13.57 Boleráz - Cífer
14.00 - 14.17 Zeleneč - Chtelnica
14.20 - 14.37 Cífer - Zeleneč
14.40 - 14.57 Chtelnica - Boleráz
15.00 - 15.17 Cífer - Chtelnica
15.20 - 15.37 Boleráz - Zeleneč

Skupina D
16.00 - 16.17 Modranka - Ružindol
16.20 - 16.37 Zavar - J. Bohunice
16.40 - 16.57 Ružindol - Zavar
17.00 - 17.17 J.Bohunice - Modranka
17.20 - 17.37 Ružindol - J. Bohunice
17.40 - 17.57 Modranka - Zavar



Program stretnutí halového turnaja žiakov 24. 1. 2016

Skupina A
09.00 - 09.20 Zvončín - Slávia
09.23 - 09.43 Dolná Krupá - Trakovice
09.46 - 10.06 Trakovice - Slávia
10.09 - 10.29 Zvončín ? Dolná Krupá
10.32 - 10.52 Trakovice - Zvončín
10.55 - 11.15 Slávia - Dolná Krupá

Skupina B
11.30 - 11.50 Zavar - Kopánka
11.53 - 12.13 Modranka - Brestovany
12.16 - 12.36 Brestovany - Kopánka
12.39 - 12.59 Zavar - Modranka
13-02 - 13.22 Brestovany - Zavar
13.25 - 13.45 Kopánka - Modranka

Skupina C
14.00 - 14.15 Boleráz - Malženice
14.18 - 14.33 Cífer - Spartak B
14.36 - 14.51 Malženice - Zeleneč
14.54 - 15.09 Spartak B - Boleráz
15.12 - 15.27 Cífer - Zeleneč
15.30 - 15.45 Spartak B - Malženice
15.48 - 16.03 Zeleneč - Boleráz
16.06 - 16.21 Malženice - Cífer
16.24 - 16.39 Zeleneč - Spartak B
16.42 - 16.57 Boleráz - Cífer

Našim mužstvám prajeme veľa úspechov.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:00
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč