Cenné víťazstvo z Bieleho Kostola

Zeleneč Hneď od začiatku prebrali iniciatívu zápasu do svojich opratov naši hráči. Dlho sa však nedokázali proti jednoducho hrajúcej obrane domácich presadiť. A keďže ani domáci nič nevyťažili z rýchlych protiútokov, do kabín odchádzali obe mužstvá bez gólov. Druhý polčas pokračoval v podobnom scenári, ako ten úvodný, no opäť bez gólového efektu na našej strane. Našťastie do útoku zavelil ako správny kapitán Peter Hruška a presnou strelou z hranice šestnástky otvoril skóre zápasu. Po tomto dôležitom momente sa domáce mužstvo pokúsilo otvoriť hru, čo sa mu nakoniec vypomstilo, keď sme po rýchlych brejkoch zásluhou striedajúceho Martina Tibenského zasadili domácim hráčom rozhodujúce údery. Po záverečnom hvizde rozhodcu tak mohla zavládnuť v zástupe skalných zelenečských fanúšikov nefalšovaná radosť z presvedčivého víťazstva.

Fakty zo zápasu:

Biely Kostol - Zeleneč 0:3 (0:0)

góly: Tibenský Martin 2, Hruška Peter

zostava: Gottstein - Kankara Marián, Péchy, Minčič, Demovič - Bartovič, Bednárik A, Hruška P. (C), Boledovič (Tibenský) - Gerši, Blažíček

Počas uplynulého víkendu zasiahli na hosťujúcich ihriskách do bojov aj naše mládežnícke družstvá a viedli si výborne, keď dorast uhral cennú remízu na ihrisku hlohoveckého béčka a žiaci presvedčivo zvíťazili v Suchej nad Parnou.

Dorast - 23.kolo Oblastných majstrovstiev ObFZ Trnava:

Hlohovec B - Zeleneč 2:2 (1:1)
góly: Marko, Bánovec

Žiaci - 23.kolo Oblastných majstrovstiev sk. A:

Suchá nad Parnou - Zeleneč 1:4
góly: Krajčovič 3, Pavelek


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Dolné Orešany - Zeleneč
11. 09. 2019 17:00
Posledný zápas
Zeleneč - Križovany
2 : 0
1. Zeleneč 15 b.
2. Zavar 12 b.
3. Červeník 10 b.
4. Krakovany 9 b.
5. Leopoldov 9 b.
6. Pečeňady 8 b.
7. Biely Kostol 7 b.
8. Pavlice 6 b.
9. Križovany 6 b.
10. Bučany 6 b.
11. Siladice 4 b.
12. Majcichov 4 b.
13. Drahovce 3 b.
14. Cífer 1 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč