Víkendových 9 bodov

Víkendových 9 bodov Cez víkend si naše mužstvá pripísali víťazstvá. Najprv naši žiaci zdolali rovesníkov z Modranky 7-1. Tím Modranky viedol bývalý tréner A-mužstva Štefan Obropta. V nedeľňajšom stretnutí dorastu si naši pripísali výhru 3-1 nad Malženicami. Proti súperovi z tej istej dediny nastúpilo i naše A-mužstvo. Jeden z favoritov okresnej súťaže však odišiel z nášho ihriska z debaklom 7-1. Naši hráči konečne po katostrofálnom výkone v Bučanoch ukázali to ,čo fanúšikovia od nich očákávajú a po skvelej hre si schuti i zastrielali. Za spomenutie stojí i fakt , že medzi tri žrde sa postavil "dorastenec" Markus Šimek a počínal si skvele. Ďaľšou zaujímavosťou bolo i to ,že na zápase bol prítomný ako pozorovateľ predseda Oblastného futbalového zväzu p.Alexander Schmidt a zápas viedol p.František Haršány, ktorý pôsobí ako predseda komisie rozhodcov na už spomenutom zväze. Za dorast prvýkrát v tejto sezóne od začiatku dostal dôveru brankár Maroš Idunk. Za výkony všetkým našim mužstvám patrí vďaka.

góly: Gerši 2, Novanský, vlastný, Bednárik M., Blažíček, Tibenský

zostava: Šimek - Bartovič, Novanský, Janek, Demovič - Boledovič (Tibenský), A.Bednárik, M.Bednárik (M.Kankara), Bohunický - Gerši, Blažíček (C) (Lukáč)

priebeh zápasu:
Od začiatku šlágra kola prevzalo naše mužstvo iniciatívu na svoje kopačky, no prvých dvadsať minút sa nevedelo gólovo presadiť. Až v 20. minúte otvoril účet stretnutia z priameho kopu Novanský. Keď si o pár minút hostia strelili vlastný gól a hneď na to pridal po krásnom prieniku Gerši tretí zásah, vyzeralo to s hosťujúcim mužstvom zle-nedobre. Ďalší úder zasadil hosťom tesne pred odchodom do kabíny znovu Gerši. Aj začiatok druhej časti sa niesol v podobnom duchu a súper nám svojou hrou umožnil rozšíriť počet strelených gólov o ďalšie dva. Súper sa dostal k slovu až v 70. minúte, kedy sa mu podarilo streliť čestný úspech, aj vďaka nášmu poľaveniu v koncentrácii. Do konca stretnutia sa sieť rozvlnila už iba raz, keď konečný rezultát stanovil v poslednej minúte striedajúci Martin Tibenský. Vysokým víťazstvom sa naši hráči v plnej miere rehabilitovali za neúspešné vystúpenie v Bučanoch.

Ostatné výsledky 8.kola: Biely Kostol - Ružindol 4:3 (1:1), Kátlovce - Dobrá Voda 1:1 (0:0), Boleráz - Horné Dubové 7:0 (3:0), Bohdanovce - Majcichov 4:0 (1:0), Dechtice - Bučany 3:1 (0:1), Horná Krupá - Voderady 6:0 (2:0), Špačince - Košolná 2:4 (0:2)

23. 03. 2024 15:00