V Drahoviach výborný futbal

V Drahoviach výborný futbal Naši sa predstavili v nedeľu v Drahovciach. Domáci predviedli prečo sú na čele tabuľky OM, od začiatku sa pustili do dobíjania našej brány. Naši nastúpili bez Marona, Paveleka,Demoviča,Maja Kankaru a stále i Matúša Bednárika . Ale domácich sa nezľakli a súboj bol vyrovnaný. Ako prvý sa presadili domáci , keď zle vo vlastnej šestnástke odhlav vičkoval len pred domáceho hráča a ten napol Gottsteinovu sieť. V prvom polčase mohol skórovať i Ujlaky, ale trafil iba dobre postaveného brankára domácich. Viackrá sme to skúšali spoza pokutového územia, ale neúspešne. Do druhého polčasu sme nastúpili s cieľom vyrovnať. Najprv sa zastreľoval Boledovič, ale loptu domáci hľadajú ešte teraz. Potom rozhodca za faul odpískal z 30 metrov priamy kop , ten si postavil Ujlaky, ale jeho strelu domáci Bihári , len zrazil rukou, za čo videl žltú kartu. Ujlaky si zopakoval priamy kop, tentoraz už o 9 metrov bližšie k bráne domácich a i z pomocou teču prekvapil domáceho brankára 1:1 . O chvíľu Ujlaky mohol nakloniť misky váh na našu stranu , ale loptu z voleja trafil presne na brankára domácich. O chvíľu bol už i ten prekonaný po hlavičke všadebola Ujlakyho, ale domáci zadáci stačili loptu smerujúcu do siete v poslednej chvíli vykopnúť. O chvíľu domáci Bihári fauloval na žltú kartu , rozhodca sa chystal mu ju vytiahnuť, ale keď zistil, že už jednu má, nepochopiteľne odložil kartu i zápisník a domácemu hráčovi ju nedal. V 81.minúte si domáci postavili priamy kop, po teči sa dostala lopta až k útočníkovi domácich, ten pohodlne skóroval do odkrytej brány Gottsteina. Napriek viacerým šanciam sa našim skórovať nepodarilo, naopak domáci Bihári, ktorá už nemal byť na ihrisku sa rútil sám na Gottsteina, ktorý ho fauloval a videl červenú kartu . Z nariadeného pokutového kopu domáci skórovali a zvíťazili 3:1 . Diváci odchádzali spokojný, videli kvalitný futbal.