A mužstvo otáčalo derby

Zeleneč V derby zápase začali lepšie Majcichovčania a od 12.minúty vyhrávali po góle Pecháčka. Naši sa prvý polčas na ihrisku hľadali a nenašli optimálne riešenia situácií. Po polčase to bol z našej strany lepší výkon, ale zverenci trénera Františka Šurana dlho odolávali. Prišla 69.minúta a Bánovec vyrovnal skóre na 1:1 . O 5 minút to bol znova Bánovec , ktorý bol v pokutovom území rýchlejšie pri lopte ako brankár hostí a ten ho zastavil nedovolene. Loptu si postavil Maron, ktorý ju premenil. Rozhodca však nechal pokutový kop opakovať pre včasné behnutie hráčov do pokutového územia. Ale i druhú Maron premenil. Zeleneč už víťazstvo nepustil z rúk a výsledok odkontroloval. Rezultát Zeleneč:Majcichov 2:1 .Góly: 69. Bánovec, 76. Maron (pen) - 12. Pecháček
ZELENEČ: Gottstein - Bartovič, Bánovec, Illeš, Demovič, Kocian, Doka, Pavelek, Nemček, Maron, Ujlaky (Čapla, Boledovič, Tibenský)
MAJCICHOV: Š. Horváth - Scheip, Mikuláš, Pecháček, M. Štrbo, Marek, Krivosudský, Hruška, Ľ. Železník, Mihálik, L. Štrbo (Vacula, Susko, Gažovič)