Na hody plný bodový zisk všetkých kolektívov

Zeleneč Všetky kolektívy ŠK Zeleneč sa počas hodového víkendu predstavili na domácom trávniku a zhodne sa prezentovali úspešnými trojbodovými výsledkami.

Najskôr v sobotu vysoko porazili starí páni súpera zo Smižian (okr. Spišská Nová Ves) 8:3 a po nich žiaci deklasovali Smolenice 12:2.

V nedeľu v predohrávke rozdielom triedy odprevadili dorastenci domov rovesníkov z Voderád, keď s prehľadom zvíťazili 6:0. Hlavný hodový program obstarali rovnako ako minulý rok A mužstvá Zelenča a Voderád a na radosť zelenečských fanúšikov sa po stretnutí zaslúžene po zaujímavom priebehu tešili naši hráči po výhre 4:1.

FAKTY ZO STRETNUTÍ:

Starí páni - priateľský hodový zápas:
ZELENEČ - Smižany 8:3

Žiaci - 6. kolo:
ZELENEČ - Smolenice 12:2
góly: Bučány 5, Zaoral 2, Selecký, Unger, Belko, Kolárovič, Blažek

Dorast - 6. kolo:
ZELENEČ - Voderady 6:0
góly: Bánovec 2, Štefánek 2, Čapla, Marko

A mužstvo - 6. kolo:
ZELENEČ - Voderady 4:1 (1:1)
góly: Gerši 2, Novanský (11m), Bednárik A.

zostava: Gottstein - Bartovič, Novanský, Illeš, Demovič - Janek, Lukáč, Bednárik A. - Hruška P. (C), Gerši, Blažíček

priebeh stretnutia:
Úvod hodového zápasu začal pre naše mužstvo ako zo zlého sna, keď ihneď v prvej minúte sa hostia ujali vedenia. Naši hráči síce mali od tohto momentu loptu častejšie na svojich kopačkách, no proti dobre organizovanej obrane hostí sa spočiatku nedokázali presadiť. Dôležitým momentom bolo vylúčenie hosťujúceho špílmachra Borisa Chynoranského po surovom faule na Geršiho. Od tohto momentu sme súpera ešte viac pritlačili na jeho polovičku, no do konca prvého dejstva sme sa dokázali presadiť iba z pokutového kopu zásluhou Novanského.

Do druhej časti hry nastúpilo naše mužstvo s odhodlaním využiť presilovku o jedného hráča v poli na strelenie potrebných gólov. Aktivitou v tomto smere hýril predovšetkým Ľubo Gerši, po ktorého strele sme sa prvýkrát v zápase ujali vedenia. Následne pridal ten istý hráč svoj druhý gól v zápase, čím prakticky rozhodol o osude stretnutia. Výsledok už len kozmeticky skrášlil Alino Bednárik. Ďalšie početné šance nášho mužstva zostali nevyužité, a tak početná hodová fanúšikovská obec mohla byť po záverečnom hvizde spokojná s presvedčivým víťazstvom, o niečo menej s predvedeným výkonom.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:00
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč