výsledky posledného kola

Zeleneč Doratenci nastúpili na posledné jesenné kolo na derby zápas v Hrnčiarovciach. Naši cetovali na zápas bez náhradníkov a v prvom polčase sa ujali vedenia gólom Bachratého. V druhom polčase už pokračovali bez zraneného Idunka, ale domáci vyrovnali zakrátko počet hráčov na ihrisku, keď pykali za vylúčenie. Na stave sa nič už nezmenilo. Konečný výsledok 1-0 .
Žiaci v derniére nebodovali na Kopánke a seleziánom podľahli 6-2.Za našich sa presadil dva krát Unger.
A mužstvo nezakončilo jesennú časť najlepšie, keď nepotvrdilo jesenné výsledky. V Červeníku sa hneď v prvej minúte dostal do tutovej šance Čapla, ale ani do odkrytej brány nedokázal skórovať. O pár minút naši už prehrávali keď strelu domácich Gottstein ešte vyrazil ,ale na dorážku Mrvu už bol prikrátky. Naši na tento gól už nedokázali odpovedať a keď ani domáci nedokázali využiť ani tie najväčšie šance zápas skončil najtesnejšou výhrou domácich. Škvrnou na stretnutí bola schválne zakopnutá lopta od domácich do ihriska v nadstavenom čase, keď sa naši dostali do prečíslenia. Toto sa nestáva snáď ani v Kotrčinej Lúčke.