Áčko natiahlo víťaznú sériu

Áčko natiahlo víťaznú sériu V 14.kole sa predstavili na linčianskom ihrisku Zavarčania. Bodový susedia z tabuľky si trúfali odviesť zo Zelenča bod.Naši sa od začiatku pustili do súpera . V pokutovom území si perfektne stiahol loptu Dóka , ale trafil len Púchleho v bráne Zavara. Tempo diktoval Cyril Maron vyškolil troch obrancov a dobre mierená strela však našla brankára hostí pripraveného. V 19.minúte rozhodca Šeller odpískal odkop od brány, hosťujúci brankár v duchu fairplay priznal teč a kopal sa roh. Z vysokú loptu najvyššie vyskočil Matúš Bednárik a bolo 1-0. Krátko na to mal výborne loptu pripravenú Dóka , ale jeho strela opečiatkovala tyč. Po polčase hostia pridali , ale do šancí sa dostávali domáci. Milan Bartovič dvakrát opečiatkoval brvno, Tibenský vystreli v pokutovom území nedôrazne, Nemček zbytočne v pokutovom území ešte hľadal lepšie postaveného hráča. O osude zápasu rozhodol po prihrávke Bartoviča Maron, ktorý prehodil vybiehajúceho Púchleho .Konečný rezultát 2-0. Posledný zápas odohrajú muži v sobotu 8.11. v Červeníku.

23. 03. 2024 15:00