Výsledky mužov

Zeleneč V 11.kole nastúpili naši muži na ďalší zápas v Siladiciach. Po domácej prehre z Drahovcami sa naši rehabilitovali kvalitným výkonom a od favorita si vezú bod za bezgólovú remízu 0-0. Rozhodnúť zápas mohol Blaho , keď najprv v prvom polčase sa predral až pred brankára, ale ten bol v súboji úspešnejší. Dve minúty pred koncom sa rútil znovu na brankára , ale ani na dvakrát nedokázal rozvlniť sieť súpera.
V 12.kole pred vlastným publikom chceli naši nadviazať na výkon zo Siladíc.Do polčasu sa našim nepodarilo skórovať a to i napriek viacerým akciám zaváňajúcim gólom. Čo sa nepodarilo v prvom polčase, prišlo hneď po obrátke, keď sa presadil Blaho. Vedenie naši cítili len 11 minúť, keď sa cíferský kanonier Paštiak trafil do siete. Našich vyrovnanie nezlomilo, pokúšali sa i strelami z väčších vzdialeností rozvlniť sieť súpera. V 71. minúte sa z dvadsiatich metrov oprel do lopty Demovič a aj s prispením teči hosťujúceho Fuliera znovu viedli. O štyri minúty už o víťazovi nebolo pochýb , keď na konečných 3-1 upravil Maron.
Po dvoch víťazstvách cestovali v 13.kole do nebezpečného Šulekova. Už v 5.minúte sa presadil Bánovec a dostal našich do vedenia. Už o minútu však sa nezaprel rozhodca Monček a pre domácich odpískal hodovú jedenástku. Tú domáci bezpečne premenili.Spravodlivosti sa učinilo zač v 21.minúte keď center hostí si zrazil domáci Krivda do vlastnej siete. Po polčase svietil v Šulekovo stav na svetelnej tabuli 1-2. S týmto stavom sa nezmieril po polčase Marek Ujlaky . V 48. minúte prudkou strelou zvýšil na 1-3. Za tohto stavu kopali pokutový kop i hostia, ale Maron trestuhodne zahodil . Naše zaváhanie využili domáci na zníženie stavu. V tom momente sa "chytil" znovu rozhodca Monček a behom 5 minút po dvoch žltých poslal Blaha do kabín.Naši však vyrovnanie nepripustili a tretím víťazstvom v rade sa udržali v popredí tabuľky.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Dolné Orešany - Zeleneč
11. 09. 2019 17:00
Posledný zápas
Zeleneč - Križovany
2 : 0
1. Zeleneč 15 b.
2. Zavar 12 b.
3. Červeník 10 b.
4. Krakovany 9 b.
5. Leopoldov 9 b.
6. Pečeňady 8 b.
7. Biely Kostol 7 b.
8. Pavlice 6 b.
9. Križovany 6 b.
10. Bučany 6 b.
11. Siladice 4 b.
12. Majcichov 4 b.
13. Drahovce 3 b.
14. Cífer 1 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč