Výsledky mužov

Zeleneč V 11.kole nastúpili naši muži na ďalší zápas v Siladiciach. Po domácej prehre z Drahovcami sa naši rehabilitovali kvalitným výkonom a od favorita si vezú bod za bezgólovú remízu 0-0. Rozhodnúť zápas mohol Blaho , keď najprv v prvom polčase sa predral až pred brankára, ale ten bol v súboji úspešnejší. Dve minúty pred koncom sa rútil znovu na brankára , ale ani na dvakrát nedokázal rozvlniť sieť súpera.
V 12.kole pred vlastným publikom chceli naši nadviazať na výkon zo Siladíc.Do polčasu sa našim nepodarilo skórovať a to i napriek viacerým akciám zaváňajúcim gólom. Čo sa nepodarilo v prvom polčase, prišlo hneď po obrátke, keď sa presadil Blaho. Vedenie naši cítili len 11 minúť, keď sa cíferský kanonier Paštiak trafil do siete. Našich vyrovnanie nezlomilo, pokúšali sa i strelami z väčších vzdialeností rozvlniť sieť súpera. V 71. minúte sa z dvadsiatich metrov oprel do lopty Demovič a aj s prispením teči hosťujúceho Fuliera znovu viedli. O štyri minúty už o víťazovi nebolo pochýb , keď na konečných 3-1 upravil Maron.
Po dvoch víťazstvách cestovali v 13.kole do nebezpečného Šulekova. Už v 5.minúte sa presadil Bánovec a dostal našich do vedenia. Už o minútu však sa nezaprel rozhodca Monček a pre domácich odpískal hodovú jedenástku. Tú domáci bezpečne premenili.Spravodlivosti sa učinilo zač v 21.minúte keď center hostí si zrazil domáci Krivda do vlastnej siete. Po polčase svietil v Šulekovo stav na svetelnej tabuli 1-2. S týmto stavom sa nezmieril po polčase Marek Ujlaky . V 48. minúte prudkou strelou zvýšil na 1-3. Za tohto stavu kopali pokutový kop i hostia, ale Maron trestuhodne zahodil . Naše zaváhanie využili domáci na zníženie stavu. V tom momente sa "chytil" znovu rozhodca Monček a behom 5 minút po dvoch žltých poslal Blaha do kabín.Naši však vyrovnanie nepripustili a tretím víťazstvom v rade sa udržali v popredí tabuľky.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:30
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč