Dvojciferné víťazstvo s Dolným Dubovým

Zeleneč Zápas 22.kola sa začal s časovým posunom kvôli neskorému príchodu hostí z Dolného Dubového. Možno aj to bol dôvod, prečo sa naše mužstvo hneď z prvej akcie dostalo do vedenia zásluhou kapitána Petra Hrušku. Hostia sa hádam jediný raz v priebehu celého zápasu dostali k bezprostrednej blízkosti nášho gólmana a hneď bol z toho gól. Ani tento fakt však nevyviedol našich hráčov z koncentrácie a neustále sa snažili dobýjať súperovu svätyňu. Niekoľko šancí dokázal aj s dávkou šťastia zneškodniť hosťujúci brankár, no do konca prvého polčasu musel ešte 4-krát vyťahovať loptu zo siete. Podobný scenár pokračoval aj po zmene strán. K slovu sa postupne dostali aj striedajúci hráči a schuti si proti nevýraznému súperovi zakombinovali. Po pekných akciách padli do súperovej brány ďalšie 4 góly a skvelé strelecké preteky symbolicky uzavrel z pokutového kopu o pár dní mladoženáč - brankár Vilo Gottstein. Prítomní diváci mohli preto po záverečnom hvizde rozhodcu Vyskoča poďakovať svojim hráčom za pekný futbalový zážitok.

Fakty zo zápasu:

Zeleneč - Dolné Dubové 10:1 (5:1)

góly: Hruška Peter 4, Bartovič Milan, Bednárik Matúš, Blažíček Branislav, Minčič Marián, Gerši Ľubomír, Gottstein Viliam

zostava: Gottstein - Bartovič, Novanský, Minčič (Kankara Marián), Demovič - Boledovič (Silný), Bednárik A, Hruška P. (C), Bednárik M. - Gerši, Blažíček (Babic)

Úspešné boli počas uplynulého víkendu aj naše mládežnícke družstvá, ktoré s prehľadom zdolali na domácom trávniku svojich rovesníkov.

Dorast - 22.kolo Oblastných majstrovstiev ObFZ Trnava:

Zeleneč - Ratnovce 6:0 (2:0)
góly: Marko 2, Štefánek 2, Bánovec, Bohunický

Žiaci - 22.kolo Oblastných majstrovstiev sk. A:

Zeleneč - Smolenice 3:1


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč - Biely Kostol
28. 09. 2019 15:30
Posledný zápas
Zeleneč - Zavar
1 : 3
1. Zavar 15 b.
2. Zeleneč 15 b.
3. Červeník 11 b.
4. Pečeňady 11 b.
5. Krakovany 10 b.
6. Leopoldov 10 b.
7. Biely Kostol 8 b.
8. Bučany 7 b.
9. Pavlice 6 b.
10. Križovany 6 b.
11. Siladice 5 b.
12. Majcichov 5 b.
13. Drahovce 4 b.
14. Cífer 4 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč