A mužstvo podalo dobrý výkon

A mužstvo podalo dobrý výkon A mužstvo v poslednom kole cestovalo na pôdu druhého Jalšového. V prvom polčase naši zaskočili domácich kvalitným výkonom , keď sa krásnou strelou spoza pokutového územia presadil Novanský, ktorý si zrejme spomenul na minulé časy , keď bol povestný nekompromisnými strelami. v druhom polčase dal tréner Pavlús priestor i hráčom z lavičky. V útoke sa nečakane objavil útočný dvojzáprak E.Kankara a Bednár. V 64.minúte sa domácim podarilo vyrovnať a o päť minút už viedli. Naši sa snžili vyrovnať , ale súper bol už na koni. V poslednej minúte ešte domáci prikrášlili výhru na konečných 3-1 , ale naši sa za predvedený výkon nemusia hanbiť. Konečné 9.miesto je v premiérovom ročníku vcelku dobré, chcelo to k spokojnosti vyhrať možno o jeden dva zápasy viacej.

23. 03. 2024 15:00