Úspešný zelenečský futbalový víkend

Zeleneč Počas uplynulého víkendu sa predstavili na domácom štadióne všetky naše kolektívy vrátane starých pánov a na radosť zelenečských fanúšikov si pripísali víťazstvá.

Najskôr v sobotu privítali naši žiaci rovesníkov z Kátloviec a zdolali ich presvedčivo 5:2, keď zažiaril autor 4 gólov Pavol Bučány. Po žiakoch si v priateľskom zápase zmerali sily internacionály z rovnakých klubov a úspešnejší boli naši starí páni, keď tesne zdolali tých kátlovských 4:3.

Nedeľné futbalové popoludnie odštartovali dorastenecké výbery Zelenča a Špačiniec, pričom naši chlapci rozdrvili súperových v pomere 7:1. Hlavné futbalové menu obstarali výbery A mužstiev týchto klubov a podobne skvele si viedli aj naši muži, keď vysokým víťazstvom 8:1 dali zabudnúť na prehru z Hornej Krupej, čím zavŕšili skvelý zelenečský futbalový víkend.

FAKTY ZO ZÁPASOV:

Žiaci - 4.kolo:
ZELENEČ - Kátlovce 5:2
góly: Bučány 4, Zaoral

Starí páni:
ZELENEČ - Kátlovce 4:3
góly: Krajčovič 2, Kajma, Vavro

Dorast - 4.kolo:
ZELENEČ - Špačince 7:1
góly: Bánovec 2, Ilavský 2, Zolvík, Čapla, Bučány

A mužstvo - 4.kolo:
ZELENEČ - Špačince 8:1
góly: Gerši 3, Lukáč, Demovič, Bednárik Alexander, Blažíček, Tibenský

zostava: Gottstein - Bartovič, Péchy (Novanský), Illeš, Demovič - Bohunický (Tibenský), Lukáč, Bednárik A., Bednárik M. - Gerši (Hruška P.), Blažíček (C)

komentár k zápasu:
Hneď od úvodného hvizdu pritlačili naši hráči súpera pred svoju svätyňu a tento tlak ihneď priniesol úrodu v podobe troch našich rýchlych gólov, keď sa presadila trojica Lukáč, Gerši, Denmovič. Toto rýchle vedenie určilo ďalšie smerovanie zápasu. Hostia síce na chvíľu vyrovnali hru a podarilo sa im po priamom kope po zaváhaní nášho gólmana znížiť, no to bolo z ich strany v tomto zápase takmer všetko. Skóre prvej časti uzavrel na 4:1 v náš prospech strelecky aktívny Ľubo Gerši. Úvod druhého dejstva sa niesol v znamení toho prvého keď hneď po zmene strán zvýšil na 5:1 Alino Bednárik. Súperovi bezradní hráči si často pomáhali faulami a v 50. minúte na to aj doplatili, keď hosťujúci záložník musel po druhej žltej predčasne pod sprchy. Naši hráči aj po prestriedaní pokračovali v útočnej hre, výsledkom čoho boli ďalšie góly v sieti bezmocného hosťujúceho brankára, keď sa postupne presadili Blažíček, strelec zápasu Gerši a skóre stretnutia na konečných 8:1 uzavrel po dorážke Martin Tibenský. Vysoké víťazstvo teší, no je potrebné plne sa koncentrovať na ďalšie zápasy.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:30
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč