Úspešný zelenečský futbalový víkend

Zeleneč Počas uplynulého víkendu sa predstavili na domácom štadióne všetky naše kolektívy vrátane starých pánov a na radosť zelenečských fanúšikov si pripísali víťazstvá.

Najskôr v sobotu privítali naši žiaci rovesníkov z Kátloviec a zdolali ich presvedčivo 5:2, keď zažiaril autor 4 gólov Pavol Bučány. Po žiakoch si v priateľskom zápase zmerali sily internacionály z rovnakých klubov a úspešnejší boli naši starí páni, keď tesne zdolali tých kátlovských 4:3.

Nedeľné futbalové popoludnie odštartovali dorastenecké výbery Zelenča a Špačiniec, pričom naši chlapci rozdrvili súperových v pomere 7:1. Hlavné futbalové menu obstarali výbery A mužstiev týchto klubov a podobne skvele si viedli aj naši muži, keď vysokým víťazstvom 8:1 dali zabudnúť na prehru z Hornej Krupej, čím zavŕšili skvelý zelenečský futbalový víkend.

FAKTY ZO ZÁPASOV:

Žiaci - 4.kolo:
ZELENEČ - Kátlovce 5:2
góly: Bučány 4, Zaoral

Starí páni:
ZELENEČ - Kátlovce 4:3
góly: Krajčovič 2, Kajma, Vavro

Dorast - 4.kolo:
ZELENEČ - Špačince 7:1
góly: Bánovec 2, Ilavský 2, Zolvík, Čapla, Bučány

A mužstvo - 4.kolo:
ZELENEČ - Špačince 8:1
góly: Gerši 3, Lukáč, Demovič, Bednárik Alexander, Blažíček, Tibenský

zostava: Gottstein - Bartovič, Péchy (Novanský), Illeš, Demovič - Bohunický (Tibenský), Lukáč, Bednárik A., Bednárik M. - Gerši (Hruška P.), Blažíček (C)

komentár k zápasu:
Hneď od úvodného hvizdu pritlačili naši hráči súpera pred svoju svätyňu a tento tlak ihneď priniesol úrodu v podobe troch našich rýchlych gólov, keď sa presadila trojica Lukáč, Gerši, Denmovič. Toto rýchle vedenie určilo ďalšie smerovanie zápasu. Hostia síce na chvíľu vyrovnali hru a podarilo sa im po priamom kope po zaváhaní nášho gólmana znížiť, no to bolo z ich strany v tomto zápase takmer všetko. Skóre prvej časti uzavrel na 4:1 v náš prospech strelecky aktívny Ľubo Gerši. Úvod druhého dejstva sa niesol v znamení toho prvého keď hneď po zmene strán zvýšil na 5:1 Alino Bednárik. Súperovi bezradní hráči si často pomáhali faulami a v 50. minúte na to aj doplatili, keď hosťujúci záložník musel po druhej žltej predčasne pod sprchy. Naši hráči aj po prestriedaní pokračovali v útočnej hre, výsledkom čoho boli ďalšie góly v sieti bezmocného hosťujúceho brankára, keď sa postupne presadili Blažíček, strelec zápasu Gerši a skóre stretnutia na konečných 8:1 uzavrel po dorážke Martin Tibenský. Vysoké víťazstvo teší, no je potrebné plne sa koncentrovať na ďalšie zápasy.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč - Biely Kostol
28. 09. 2019 15:30
Posledný zápas
Zeleneč - Zavar
1 : 3
1. Zavar 15 b.
2. Zeleneč 15 b.
3. Červeník 11 b.
4. Pečeňady 11 b.
5. Krakovany 10 b.
6. Leopoldov 10 b.
7. Biely Kostol 8 b.
8. Bučany 7 b.
9. Pavlice 6 b.
10. Križovany 6 b.
11. Siladice 5 b.
12. Majcichov 5 b.
13. Drahovce 4 b.
14. Cífer 4 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč