Malženice nedobili Linč ani tentokrát

Malženice nedobili Linč ani tentokrát Nedeľňajšie popoludnie prinieslo slušný futbal dobrej úrovne, ktorý kazil snáď iba rozhodca Santa. Futbal vo vysokom tempe od začiatku , však bez vyložených šancí.Tie prišli po prvej štvrťhodine.keď sa začali viac presadzovať hostia, ale tie nedotiahli do úspešného zakončenia. V 22 minúte si Braniša nabehol dp pokutového územia, presadil sa cez Bánovca a presnou a tvrdou strelou otvoril skóre 0-1 . Hostia mali i ďalšiu veľkú šancu,ktorú im pripravil najviditeľnejší muž na trávniku hlavný rozhodca Santa , ktorý odpískal nepriamy kop z hranice päťky. Hostia však ponúknutú šancu nevyužili. Po polčase naši bojovali.snažili sa hrať dopredu.ale zároveň i viac otvárali obranu. čo bola voda na mlyn pre hostí, ktorý sa viac dostávali pred bránu Gottsteina. Prišla však 68.minúta a po skrumáži v pokutovom území vyrovnal Boledovič. Hostia však čoskoro opäť vyhrávali , keď po rohovom kope využili nezhody v domácej obrane. Chlapci však nezložili zbrane ,dreli a výsledkom bol gól v 89.minúte . Po odkope Novanského prešla lopta až za obranu hostí , loptu zatiahol Bánovec a ideálne prihral pred bránu nabiehajúcemu asi najlepšiemu hráčovi Zelenča Maronovi, ktorý už nemal problém loptu upratať do siete. V závere sa snažil čarovať ešte rozhodca s kúzelným menom Santa, ale hostia už nič nevyťažili. Malženice opäť v Zelenči nevyhrali, ale treba dodať , že boli kvalitným tímom.

23. 03. 2024 15:00