Mládežníci valcovali, prehra áčka v H. Krupej

Mládežníci valcovali, prehra áčka v H. Krupej Počas uplynulého víkendu odohrali všetky naše kategórie majstrovské zápasy 3.kola, zhodne na súperových ihriskách. Výborne si viedli naše mládežnícke výbery, keď pri svojej premiére v novej sezóne (pozn.: 1. a 2.kolo sa bude dohrávať) rozdrvili svojich súperov na ich domácej pôde.

Najskôr sa v sobotu predstavili naši žiaci na ihrisku neďalekých Križovian, kde zdolali svojich rovesníkov presvedčivo 6:1, keď sa hattrickom zaskvel Pavol Bučány.

V nedeľu cestovali naši dorastenci na majstrovské stretnutie do Bučian a viedli si naozaj skvele, keď rozstrieľali protivníka na jeho pôde vysoko 8:0.

Nedarilo sa nášmu A mužstvu, ktoré v šlágri kola nestačilo na Hornú Krupú a podľahlo jej 2:0 po polčase 1:0.

Priebeh zápasu:
Po počiatočnom tlaku domácich sme postupne prebrali hru, vyústením čoho boli šance Bohunického a dvakrát Hrušku. Nevyužili sme ani niekoľko priamych kopov, najmä Bednárikov pokus bol nebezpečný. Známe pravidlo ?nedáš, dostaneš? sa opäť potvrdilo, keď pri rohovom kope domácich naši nepokryli hráča, ktorý skóroval. Do druhého polčasu nastúpili naši s cieľom otočiť skóre zápasu, ale na smútok zelenečských fanúšikov sa to nepodarilo po šanci Bohunického, ani po ďalších streleckých pokusoch. V polovici druhého polčasu hlavičkoval Hruška len do brvna a prienik Ľuba Geršiho zastavil v domácej 16-ke obranca iba faulom, ale slabý rozhodca Záhurančík ml. iba rozpažil. Z následného protiútoku po chybe Novanského sme inkasovali druhýkrát. Naši už na tento stav zareagovať nedokázali a tak odchádzali z pekne upraveného hornokrupanského štadióna so sklonenými hlavami.