Mládežníci valcovali, prehra áčka v H. Krupej

Zeleneč Počas uplynulého víkendu odohrali všetky naše kategórie majstrovské zápasy 3.kola, zhodne na súperových ihriskách. Výborne si viedli naše mládežnícke výbery, keď pri svojej premiére v novej sezóne (pozn.: 1. a 2.kolo sa bude dohrávať) rozdrvili svojich súperov na ich domácej pôde.

Najskôr sa v sobotu predstavili naši žiaci na ihrisku neďalekých Križovian, kde zdolali svojich rovesníkov presvedčivo 6:1, keď sa hattrickom zaskvel Pavol Bučány.

V nedeľu cestovali naši dorastenci na majstrovské stretnutie do Bučian a viedli si naozaj skvele, keď rozstrieľali protivníka na jeho pôde vysoko 8:0.

Nedarilo sa nášmu A mužstvu, ktoré v šlágri kola nestačilo na Hornú Krupú a podľahlo jej 2:0 po polčase 1:0.

Priebeh zápasu:
Po počiatočnom tlaku domácich sme postupne prebrali hru, vyústením čoho boli šance Bohunického a dvakrát Hrušku. Nevyužili sme ani niekoľko priamych kopov, najmä Bednárikov pokus bol nebezpečný. Známe pravidlo ?nedáš, dostaneš? sa opäť potvrdilo, keď pri rohovom kope domácich naši nepokryli hráča, ktorý skóroval. Do druhého polčasu nastúpili naši s cieľom otočiť skóre zápasu, ale na smútok zelenečských fanúšikov sa to nepodarilo po šanci Bohunického, ani po ďalších streleckých pokusoch. V polovici druhého polčasu hlavičkoval Hruška len do brvna a prienik Ľuba Geršiho zastavil v domácej 16-ke obranca iba faulom, ale slabý rozhodca Záhurančík ml. iba rozpažil. Z následného protiútoku po chybe Novanského sme inkasovali druhýkrát. Naši už na tento stav zareagovať nedokázali a tak odchádzali z pekne upraveného hornokrupanského štadióna so sklonenými hlavami.

Fakty zo zápasov:

A mužstvo - 3.kolo:
Horná Krupá - ZELENEČ 2:0 (1:0)
Zostava:
Gottstein - Péchy, Demovič, Illeš, Bartovič - Bednárik M., Bednárik A., Novanský, Bohunický - Hruška (C), Gerši

dorast - 3.kolo:
Bučany - ZELENEČ 0:8
góly: Štefánek 2, Zolvík 2, Lukačovič, Kankara, Bánovec, Marko

žiaci - 3.kolo:
Križovany - ZELENEČ 1:6
góly: Bučány 3, Zaoral 2, Selecký


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:00
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč