Víkendovvýsledkový servis našich mužstiev

Víkendovvýsledkový servis našich mužstiev Naši žiaci nastúpili v sobotu na ďaľší majstrovský zápas v Dechticiach a po sympatickom polčasovom skóre 1-1 nakoniec podľahli domácemu celku 8-1. Dorastenci v tom istom čase nastúpili v Ružindole a zvíťazili 3-1. Starí páni zvíťazili konečne v Jaslovských Bohuniciach 6-3. V nedeľu sa linčiansky fanúšik tešil na zápas v Ružindole. Naši odohrali s "púčikovcami" najlepší zápas sezóny a zvíťazili 6-0 po polčase 3-0. Zápas mal viaceré pikantérie , v bráne domácich stál Zelenčan Horník, ktorý po piatom góle šiel striedať. Na lavičke Ružindola stál stále sympatický náš bývalý tréner Marcel Prokop. Zaujímavosťou je fakt , že všetky góly padli v rozpätí dvadsiatich minút, a prvé dva tečovali za chrbát Horníka domáci hráči. Sympatický výkon predviedol v bráne Vilo Gottstein a i túto sezónu sa zapísal do streleckej tabuľky, keď zvyšoval z pokutového kopu na 5-0. Nedal Horníkovi šancu a vymietol mu šibenicu. V dobrej forme sa prezentobal i Novanský, jeho exportným priamym kopom zvyšoval na 3-0. Po dobrom výkone s Malženicami potvrdili výkonnostný vzostup a držia štvorzápasovú sériu bez prehry. Zároveň všetkých pozvali na domáci duel zo Špačincami, kde sa budú snažiť sériu natiahnuť.