Domáca strata v súboji proti Ružindolu

Zeleneč V 26. kole privítalo naše A mužstvo na domácom trávniku tradičného rivala z Ružindola. Zápas začali naši hráči aktívne a vypracovali si optickú prevahu, z ktorej vyplynulo niekoľko vyložených šancí, no v pohode chytajúci hosťujúci gólman všetky príležitosti zneškodnil. V prvej časti hry sme sa nedokázali presadiť ani z pokutového kopu, ktorý zahodil Milan Bartovič. Hosťujúce mužstvo v strede s bratmi Ševčíkovcami sa zameralo na rýchle protiútoky a štandardné situácie. Práve po jednej z nich kapitán hostí prekvapil nášho gólmana strelou povedľa múru a prekvapivo dostal svoje mužstvo do prvopolčasového vedenia. Po zmene strán a dvojnásobnom striedaní naši hráči ešte viac vystupňovali svoj tlak a zavreli hostí na svoju polovičku. Výsledkom tohto zvýšeného úsilia bol gól striedajúceho Roba Novanského, rovnako z priameho kopu, na ktorý nedokázal brankár hostí zareagovať. Po tomto momente sme s ešte väčším úsilím pokračovali v tlaku a vypracovali sme si niekoľko dobrých gólových príležitostí, z ktorých predovšetkým strela Novanského, či vyložená gólová šanca kapitána Petra Hrušku z bezprostrednej blízkosti volali po góle. Na naše nešťastie sa tak nestalo,a tak sa naše mužstvo po záverečnom hvizde rozhodcu muselo uspokojiť s jedným bodom. Domáci najskalnejší fanúšikovia aj napriek strate dvoch bodov odmenili snahu svojich miláčikov zaslúženým potleskom.

Fakty zo zápasu:
26.kolo - 23.5.2010: Zeleneč - Ružindol 1:1 (0:1)
gól: Róbert Novanský

zostava:
Gottstein - Bartovič, Péchy, Minčič, Demovič - Boledovič (Novanský), Kitta (Babic), Hruška P. (C), Tibenský (Bednárik M.) - Blažíček, Gerši

Lepšie sa počas domácich víkendových zápolení viedlo našim mládežníckym výberom. Najskôr v sobotu bez problémov naši žiaci zdolali rozdielom triedy rovesníkov zo susednej Modranky a v nedeľňajšom predzápase rozdrvili dorastenci kolegov z Horných Orešian.

Fakty zo zápasov:
DORAST - 26.kolo: Zeleneč - Horné Orešany 8:1

ŽIACI - 26.kolo: Zeleneč - Modranka 7:2 (5:1)

(koc8)


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč - Biely Kostol
28. 09. 2019 15:30
Posledný zápas
Zeleneč - Zavar
1 : 3
1. Zavar 15 b.
2. Zeleneč 15 b.
3. Červeník 11 b.
4. Pečeňady 11 b.
5. Krakovany 10 b.
6. Leopoldov 10 b.
7. Biely Kostol 8 b.
8. Bučany 7 b.
9. Pavlice 6 b.
10. Križovany 6 b.
11. Siladice 5 b.
12. Majcichov 5 b.
13. Drahovce 4 b.
14. Cífer 4 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč