Domáca strata v súboji proti Ružindolu

Zeleneč V 26. kole privítalo naše A mužstvo na domácom trávniku tradičného rivala z Ružindola. Zápas začali naši hráči aktívne a vypracovali si optickú prevahu, z ktorej vyplynulo niekoľko vyložených šancí, no v pohode chytajúci hosťujúci gólman všetky príležitosti zneškodnil. V prvej časti hry sme sa nedokázali presadiť ani z pokutového kopu, ktorý zahodil Milan Bartovič. Hosťujúce mužstvo v strede s bratmi Ševčíkovcami sa zameralo na rýchle protiútoky a štandardné situácie. Práve po jednej z nich kapitán hostí prekvapil nášho gólmana strelou povedľa múru a prekvapivo dostal svoje mužstvo do prvopolčasového vedenia. Po zmene strán a dvojnásobnom striedaní naši hráči ešte viac vystupňovali svoj tlak a zavreli hostí na svoju polovičku. Výsledkom tohto zvýšeného úsilia bol gól striedajúceho Roba Novanského, rovnako z priameho kopu, na ktorý nedokázal brankár hostí zareagovať. Po tomto momente sme s ešte väčším úsilím pokračovali v tlaku a vypracovali sme si niekoľko dobrých gólových príležitostí, z ktorých predovšetkým strela Novanského, či vyložená gólová šanca kapitána Petra Hrušku z bezprostrednej blízkosti volali po góle. Na naše nešťastie sa tak nestalo,a tak sa naše mužstvo po záverečnom hvizde rozhodcu muselo uspokojiť s jedným bodom. Domáci najskalnejší fanúšikovia aj napriek strate dvoch bodov odmenili snahu svojich miláčikov zaslúženým potleskom.

Fakty zo zápasu:
26.kolo - 23.5.2010: Zeleneč - Ružindol 1:1 (0:1)
gól: Róbert Novanský

zostava:
Gottstein - Bartovič, Péchy, Minčič, Demovič - Boledovič (Novanský), Kitta (Babic), Hruška P. (C), Tibenský (Bednárik M.) - Blažíček, Gerši

Lepšie sa počas domácich víkendových zápolení viedlo našim mládežníckym výberom. Najskôr v sobotu bez problémov naši žiaci zdolali rozdielom triedy rovesníkov zo susednej Modranky a v nedeľňajšom predzápase rozdrvili dorastenci kolegov z Horných Orešian.

Fakty zo zápasov:
DORAST - 26.kolo: Zeleneč - Horné Orešany 8:1

ŽIACI - 26.kolo: Zeleneč - Modranka 7:2 (5:1)

(koc8)


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:00
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč