Žiaci po tuhom boji zvíťazili,áčko naprázdno

Žiaci po tuhom boji zvíťazili,áčko naprázdno Dnes o 16.30hod nastúpili naši žiaci v priamom súboji o 2.miesto proti súperovi zo spojeného družstva Dechtíc a Dobrej Vody. Kvalitný súper nás preveril po všetkých stránkach a naši žiaci museli ísť až na dno svojich síl. Zelenčania inkasovali po krásnej strele keď sa lopta odrazila od brvna do žrde a do druhej žrde, aby napokon skončila v sieti. S týmto stavom sa nemohol uspokojiť najmä Paľko Bučány,ktorý streli dva góly po bojovnom výkone a otočil skore na 2-1.
O 17.30 si zmeralo sily naše A-mužstvo zo súperom z Dobrej Vody. Po bezgólovom prvom polčase , keď sme nedokázali skórovať ani do prázdnej bránky, sme sa v druhom polčase mohli tešiť z úvodneho gólu, keď po Novanského strele doťukol loptu do brány Hruška. Naši sa však nepoučili z predošlých chýb a inkasovali 9 minút pred koncom vyrovnávajúci gól. Aby toho nebolo málo v nadstavenom čase sme inkasovali druhýkrát a Dobrovodčania sa mohli nefalšovane tešiť z troch bodov. Stretnutie viedol ligový rozhodca Peter Kralovič a bol najlepším mužom na ihrisku. Bárs by bolo takých rozhodcov na Slovensku viac.

23. 03. 2024 15:00