Víkendový sumár

Zeleneč V sobotu nastúpilo naše A mužstvo na ďaľší majstrovský futbalový zápas v Hornom Dubovom, na ktorý museli kvôli pokazenému autobusu cestovať na autách. Po prvom polčase prehrávali 1-0, no v druhom sa im podarilo zápas otočiť a zvíťaziť 2-1. Gólovo sa o to zaslúžili Bohunický a Illeš, čiže netradičný strelci. V tom istom čase ako Áčko nastúpili naši žiaci na derby zápas v Modranke. U 14.celku tabuľky len remizovali 3-3(Zaoral 3) a v tabuľke klesli na tretie miesto. Starí páni o 18.00hod prehrali v Suchej 3-2,naše dva góly vsietil Vavro a Nemček. Dorastenci v nedeľu odohrali zápas v Cíferi ako na hojdačke. Po polhodine už prehrávali 3-0. V druhom polčase dokázali zápas otočiť a už vyhrávali 4-3. Ale Cíferania sa nevzdali a v poslednej minúte dokázali vyrovnať na konečných 4-4(Štefánek,Bánovec ,Čapla 2). Našich to môže mrzieť o to viac, že sa prípadným víťazstvom mohli dostať na prvé miesto v tabuľke, nakoľko vedúce Brestovany zaváhali v Modranke a prehrali 3-2. Naši dorastenci strácajú momentálne na vedúcu priečku 1 bod.