Súper dorastu to po polčase zabalil

Súper dorastu to po polčase zabalil Dorastenci mali tentokrát súpera zo susedných Voderád. Už po polčase bolo rozhodnuté a tréner súpera napriek tomu , že mal 12 hráčov nahlásil nízky počet hráčov a do druhého polčasu už nenastúpil. Je to ale na škodu futbalu a chlapcov či už z jedného družstva alebo druhého, lebo chalani chceli hrať.
Zeleneč - Voderady 5:0
Gól: Pocisk, Bauer, Fischer Konečný, T. Zlatohlávek
Zostava: Petruk - Pocisk, B. Zlatohlávek, Sloboda, T. Zlatohlávek, Nemček, Bauer, Konečný, Moncman, Baranec, Fischer
Na lavičke náhradníkov:
Kiripolsky, Morvay,Čučka,Javor,Vavro
V upršanom počasí sme dnes nastúpili proti dorastu z Voderád. Do súpera sme sa pustili od prvej minúty bez rešpektu čo sa hneď v druhej minúte prejavilo na skóre. Do 15. minúty sme viedli 3:0. Súpera sme paralizovali a na ťažkom ter?ne sme jednoznačne dominovali. V ďalších minútach prvého polčasu sme nastrelili žrď, niekoľkokrát ohrozili brankára hostí strelou na bránu. Z našeho tlaku padli ešte ďalšie dva góly. Chalani hrali s ľahkosťou a veľkou chuťou aj napriek počasiu. Výborným výkonom sa zaskvel náš brankár Petruk, ktorý zneškodnil dve - tri ohrozenia a Baranec, ktorému sa síce nepodarilo streliť gól, ale blysol sa nebezpečnými nábehmi a hlavne bol pri dvoch gólových prihrávkach. S veľkou ľahkostou hral i Tibor Zlatohlávek , aktivitou prekypoval Erik Fischer, ktory operoval ako utocnik na velkom priestore. Stredný záložníci Bauer a Nemček boli aktívny , menili hru a zachytávali rodiace sa útočné akcie súpera. Krajný obrancovia Sloboda a Moncman podporovali útok , hrali vyššie a aktívne.Pochvala za výsledok patrí všetkým našim hráčom na ihrisku, hrali kombinačne , obrana podporovala útočné kombinacie, na ťažkom teréne sa dobre pohybovali a pripravovali si gólové príležitosti. Druhý polčas sa neodohral z dôvodu nedostatku hráčov súpera a tak sme tento zápas ukončili so skóre 5:0 pre našich dorastencov. Škoda pre našich ďalších chlapcov z lavičky , že nemohli nastúpiť v druhom polčase. Veľmi chceli hrať.