Dorast pokračuje v dobrých výkonoch , v Brestovanoch aj v znamení návratov.

Dorast pokračuje v dobrých výkonoch , v Brestovanoch aj v znamení návratov. Naši dorastenci si užívajú bodovú jarnú časť. V jarných 6 zápasoch dokázali až 5krát zvíťaziť a iba jediný krát odchádzali z ihriska bez bodu. V tom poslednom zápase sa museli zaobísť až bez šiestich hráčov. Chýbali Fišer, Sloboda, Polakovič, Faláth, Petranský a Javor. Oddych dostal i brankár Petruk, ktorý má menšie zdravotné problémy, ale pre istotu bol k dispozícii na lavičke náhradníkov Priestor v základe tak dostali ďaľší hráči. V Brestovanoch sa naši ujali vedenia po efektnej strele pätičkou Bauerom. Na rozdiel dvoch gólov pridal už do prakticky prázdnej brány Kočí. Viacero gólových príležitostí zostalo aj tak nevyužitých. Po polčase prišiel však útlm a takmer sa nám to vypomstilo. Najprv z pokutového kopu domáci znížili a o pár minút dokonca vyrovnali. Naši však už potom zabrali naplno a Tibor Zlatohlávek poslal našich do vedenia , o malú chviľu mal gólovú príležitosť Nemček , ale netrafil medzi tri žrde, potom bol v pokutovom území doslova skosený Baranec, ale píštalka hlavného rozhodcu zostala tentokrát nemá, aby v závere Adrián Bauer nás ukludnil gólom 4-2. Zápas sa niesol i v znamení návratov. Prvý krát od začiatku dostal v brána prednosť Kiripolský a počínal si naozaj dobre. Po zranený aj keď ešte nie úplne fit nastúpil v základe takisto prvý krát zimná posila Lukáš Morvay, ktorého striedal tiež po zranení slabín Čučka, pre ktorého to bol prvý jarný štart. A posledným návratom bol návrat Šimona Vavra , i keď len na pár sekúnd vymenil Juraja Konečného. Bolo to pre neho prvých pár sekúnd od septembrového zranenia. Chlapcom gratulujeme a prajeme , aby sa im zranenia vyhýbali.

23. 03. 2024 15:00