Zimná príprava dorastu zhrnutie

Zimná príprava dorastu zhrnutie Zimná príprava dorastu začala 9.januára. Už 15.januára sme hrali prvý prípravný zápas v Stupave proti miestnemu treťoligistovi, ktorý sa skončil nerozhodne 1-1. Gólovo sa presadil Erik Fisher, ktorý do konca sezóny prichádza na striedavý štart z Cífera. Okrem neho v zimnom období prišli do tímu Bruno Zlatohlávek, ktorý na jeseň pôsobil v A tíme Vlčkoviec , ďalej Adrián Bauer, ten na jeseň pôsobil v Seredi a ako posledný prichádza Lukáš Morvay zo zlúčeného družstva Boleráza a Dolnej Krupej, ktorého mužstvo sa odhlásilo po jeseni zo súťaže. Trénuje s nami od decembra aj Niko Rogel, ten však kvôli administratívnym úskaliam nemôže ešte prestúpiť, ale naďalej sa s nami pripravuje a nastupoval i v prípravných zápasoch, kde patril k najlepším strelcom. Klub využije letné prestupové obdobie na jeho prestup. Ďalším prípravným zápasom bol proti vedúcemu celku našej súťaže Hrnčiarovciam na umelke Lokomotívy. Naši ťahali za kratši koniec, ale vo vyrovnanom stretnutí podľahli 2-4. Oba góly dal Rogel. Cez jarné prázdniny sme vyskúšali ďalšieho treťoligistu z Hlohovca. V gólovej prestrelke sme zvíťazili 8-7, teší najmä počet strelených gólov. Zlatohlávek 3, Bauer 3,Rogel 2 .V ďalšom prípravnom zápase v odvete proti Stupave, znovu na jeho pôde , sme dokázali zvíťaziť 5-3, hoci sme prehrávali už 0-3. Góly: T.Zlatohlávek 2, Pocisk, Rogel,Baranec. Už v druhom zápase sme dokázali zmazať trojgólové manko a otočiť zápas v náš prospech. Od 9-12.marca sme boli na hosťovaní v Belušských Slatinách .Tam sme odohrali i posledný prípravný zápas proti Beluši, ktorá pôsobí tiež v tretej lige. Na kratšom ihrisku sme tentoraz v gólovej prestrelke podľahli 9-8 , ale tam tak o výsledok nešlo.
V kabíne dorastu napriek tomu , že sú tam hráči z viacerích obcí , okrem Zelenča z Majcichova, Hostého, Pavlíc, Opoja, Vlčkoviec,Križovian, Cífera, D.Krupej a Trnavy sa vytvorila výborná partia. 21 členný káder pôjde do jarnej odvety s cieľom ukázať kvalitnú hru a získať i do tabuľky body a posunúť sa čo najvyššie . Spoliehať sa budeme najmä na v strede poľa hrájúcich Bauera, T.Zlatohlávka, Nemčeka . , ofenzívnych Baranca , Konečného a Fishera, po krajoch budú lietať Kočí a Sloboda , defenzívnejšiu prácu vystužia v strede Petranský, B.Zlatohlávek a Pocisk, z krajov sa budeme spoliehať na Moncmana,Čučku, Morvaya a Polakoviča. Skúsenosti budú čerpať ďalší ako Javor i Faláth. V bráne sa spoľahneme na dvojicu Petruk, Kiripolský.
Momentálne už trénuje Šimon Vavro , ale do zápasového diania môže zasiahnuť až niekedy v júni. Prvý zápas nám bude chýbať i Baranec, ktorý je po menšom operačnom zákroku, to je pre nás citeľná strata ale v ďalších majstrovských zápasoch by už mal nastúpiť. Problémy zo zranením majú i Maťko Kočí, Martin ?Čučo? Čučka, Lukáš Morvay i Lukáš Javor. S chorobou bojuje Lukáš Moncman.
Do prvého zápasu ideme sa pobiť o dobrý výsledok, napriek tomu , že favoritom je Kopánka. Z našim mladým tímom však dosiahneme na jar na nejeden úspech. S prianim , aby všetci hráči boli zdravý a mohli sa pobiť o miesto v zostave , sa lúčim. Ďakujem za pomoc realizačnému tímu vedúcemu Stankovi Kočímu, ?masérovi? Petrovi Moncmanovi i tímovému kuchárovi Martinovi Čučkovi i mnohým ďaľším. Ďakujem aj výboru, že som mal pocit , že im na doraste záleží a za podporu, ktorú dali.
Tréner u19 Marek Vavro


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Dechtice - Zeleneč
23. 03. 2024 15:00
Posledný zápas
Biely Kostol - Zeleneč
1 : 2
1. Zeleneč 37 b.
2. Biely Kostol 25 b.
3. Dolná Krupá 25 b.
4. Voderady 22 b.
5. Modranka 21 b.
6. Košolná 18 b.
7. Križovany 17 b.
8. Dolné Orešany 17 b.
9. Smolenice 15 b.
10. Dechtice 14 b.
11. Hrnčiarovce 14 b.
12. Suchá 12 b.
13. Boleráz 11 b.
14. Slávia Trnava 8 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč