A mužstvo Naše "Áčko" vstúpilo do novej sezóny veľmi úspešne, keď na domácej pôde potvrdilo úlohu favorita a porazilo Drahovce 4:1. Začiatok zápasu Nám vyšiel na výbornú keď už v 8 minúte prenikajúceho Bánovca zastavil stopér súpera, len za pomocou faulu a rozhodca ukázal na biely bod. Sám faulovaný hráč sa postavil k penalte a bolo 1:O. V 20 minúte po kombinačnej akcii bolo 2:0 keď sa Bánovec opäť nemýlil zhruba z 11 metrov. V 28 minúte hostia znížili. Poistku pre Nás priniesol Kocian v 60 minúte keď zvýšil na 3:1 krásnou hlavičkou. Konečný výsledok stanovil v 78 minúte Kubíček 4:1. Myslím si že krajšiu pozvánku na ďaľší domáci zápas, ktorý odohráme už túto nedeľu z Pavlicami Nám naši chlapci nemohli pripraviť. Linčané do teho!