Prípravka A Po dobrom výkone sme zvládli rolu favorita

Hrnčiarovce - Zeleneč 2:7 (1:5)
Góly: Mário Slovák 3, Cvik, Koči, Pecár, Petranský

Zostava: Černý - Marek Slovák, Hrušovský (C), Drinka, Koči, Petranský, Knobloch, Pecár, Cvik, (Mário Slovák)

Dnes sme po minulotýždňovom katastrofálnom výkone podali jeden kolektívny kompaktný výkon. Na zápas nám prišiel pomôcť aj polozranený Petranský, ktorého bolo cítiť aj keď zranenie mu nedovolilo podať 100%-ný výkon. Zo začiatku sa nám ťažko hralo dopredu, lebo Hrnčiarovce sa sústredili na obranu a strážili nášho najlepšieho strelca Cvika čo bola voda na mlyn pre Mária Slováka, ktorý otvoril skóre. O minútu neskôr sa presadil aj Cvik. Na 3:0 sme zvýšili po nacvičenom rohovom kope, ktorý nám konečne vyšiel a loptu do brány dotlačil Šimon Koči. Štvrtý gól strelil Marco Pecár nádhernou strelu z diaľky z prvej keď preloboval brankára. Marcovi sa takéto góly zapáčili, lebo to nebol prvý taký gól z jeho kopačky. Piaty náš gól strelil opäť Mário Slovák a uzavrel polčasové skóre na 5:1 a v druhom polčase sa prakticky len dohrávalo. Celý zápas sme jasne dominovali a zaslúžene vyhrali aj napriek tomu, že aj súper si nejaké šance vypracoval. Som veľmi rád, že sme tento zápas zvládli a chalani sa k tomu postavili zodpovedne a odčinili minulotýždňový slabý výkon. Teraz nás čakajú doma Voderady a potom si to rozdáme v priamom súbojí o jesenného majstra v Cíferi.

23. 03. 2024 15:00