A mužstvo už s náskokom na čele

A mužstvo už s náskokom na čele A mužstvo po víťazstve nad Bielym Kostolo 5-3 nastúpilo na pôde Červeníka. Na jeho oôde sa ťažko zbierajú body , ale naši cestovali s odhodlaním si ich priviesť. Už na začiatku zápasu doklepol Bánovec loptu do siete , ale na prekvapenie všetkých sa pískal faul proti nám. Už toto akoby predznamenalo celý súboj. Naši sa predsa len ujali vedenia v 21.minúte , keď loptu dopravil do siete Horváth. Do polčasu gól nepadol , však pribúdalo nepresných a cielene mierených verdiktov bratskej dvojice Muchovcov , ktorý viedli toto stretnutie . Po polčase sme viacero dobrých príležitostí nevyužili a po kontakte Bukovca sa proti nám kopala penalta , ktorú Babic premenil. 1-1. 20 minút pred koncom znovu Babic využil zaváhanie Bartoviča a poslal domácich do vedenia. Domáci však viedli len necelú minútu , keď sa po centri Horvátha presadil hlavou Dovičič. O pár minút už naklonil misky váh na našu stranu striedajúci Vlado Formanko a viedli sme 3-2 . Zápas mal nepríjemnú dohru , keď sa hlavami zrazili Alinko Bednárik a domáci Kolóny a nášho hráča musela z trávnika odviesť sanitka. Hlavu mu museli zošívať siedmymi stehmi , ale chváľa bohu otras mozgu sa nepotvrdil. To sa však nemuselo udiať , keby bratská dvojica rozhodcov v zápase nepútala na seba pozornosť a nekazila zápas. Pred tým bol úplne jasný roh pre náš tím , ale rozhodcovia to videli úplne inak a ešte stihli aj provokovať našich hráčov. V poslednej sekunde zápasu mali ešte domáci šancu , ktorú zneškodnil výborný Gottstein.
Domov sme sa vracali s tromi bodmi, ale s blenom v ústach , čo dokázali tí s píštaľkou v ruke. Výborný zápas , plný dobrých výkonov , z domácej i našej strany, pokazili celkový dojem práve spomenutý bratia (tretí Záhurančík im však v divadle nechcel asistovať, za čo mu patrí vďaka) . Títo páni rozhodne do najvyššej súťaže nepatria a už dlhodobo.
Naši si po tomto zápase upevnili 1.miesto v tabuľke , majú trojbodový náskok a zápas ešte k dobru. Najbližšie sa predstavíme doma v nedeľu 13.10. o 14.30 hod proti Pavliciam. Súboj opäť sľubuje kvalitu a lepšia pozvánka pre fanúšikov ani nemôže byť.