A mužstvo už s náskokom na čele

Zeleneč A mužstvo po víťazstve nad Bielym Kostolo 5-3 nastúpilo na pôde Červeníka. Na jeho oôde sa ťažko zbierajú body , ale naši cestovali s odhodlaním si ich priviesť. Už na začiatku zápasu doklepol Bánovec loptu do siete , ale na prekvapenie všetkých sa pískal faul proti nám. Už toto akoby predznamenalo celý súboj. Naši sa predsa len ujali vedenia v 21.minúte , keď loptu dopravil do siete Horváth. Do polčasu gól nepadol , však pribúdalo nepresných a cielene mierených verdiktov bratskej dvojice Muchovcov , ktorý viedli toto stretnutie . Po polčase sme viacero dobrých príležitostí nevyužili a po kontakte Bukovca sa proti nám kopala penalta , ktorú Babic premenil. 1-1. 20 minút pred koncom znovu Babic využil zaváhanie Bartoviča a poslal domácich do vedenia. Domáci však viedli len necelú minútu , keď sa po centri Horvátha presadil hlavou Dovičič. O pár minút už naklonil misky váh na našu stranu striedajúci Vlado Formanko a viedli sme 3-2 . Zápas mal nepríjemnú dohru , keď sa hlavami zrazili Alinko Bednárik a domáci Kolóny a nášho hráča musela z trávnika odviesť sanitka. Hlavu mu museli zošívať siedmymi stehmi , ale chváľa bohu otras mozgu sa nepotvrdil. To sa však nemuselo udiať , keby bratská dvojica rozhodcov v zápase nepútala na seba pozornosť a nekazila zápas. Pred tým bol úplne jasný roh pre náš tím , ale rozhodcovia to videli úplne inak a ešte stihli aj provokovať našich hráčov. V poslednej sekunde zápasu mali ešte domáci šancu , ktorú zneškodnil výborný Gottstein.
Domov sme sa vracali s tromi bodmi, ale s blenom v ústach , čo dokázali tí s píštaľkou v ruke. Výborný zápas , plný dobrých výkonov , z domácej i našej strany, pokazili celkový dojem práve spomenutý bratia (tretí Záhurančík im však v divadle nechcel asistovať, za čo mu patrí vďaka) . Títo páni rozhodne do najvyššej súťaže nepatria a už dlhodobo.
Naši si po tomto zápase upevnili 1.miesto v tabuľke , majú trojbodový náskok a zápas ešte k dobru. Najbližšie sa predstavíme doma v nedeľu 13.10. o 14.30 hod proti Pavliciam. Súboj opäť sľubuje kvalitu a lepšia pozvánka pre fanúšikov ani nemôže byť.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč - Pavlice
13. 10. 2019 14:30
Posledný zápas
Červeník - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 21 b.
2. Zavar 18 b.
3. Pečeňady 15 b.
4. Pavlice 15 b.
5. Červeník 14 b.
6. Biely Kostol 14 b.
7. Krakovany 14 b.
8. Cífer 13 b.
9. Leopoldov 13 b.
10. Drahovce 8 b.
11. Siladice 8 b.
12. Majcichov 8 b.
13. Križovany 7 b.
14. Bučany 7 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč