Žiaci vezú bod z vonku

Žiaci vezú bod z vonku Dnes naši žiaci nastúpili v Jaslovských Bohuniciach. Na výbornom teréne , naši boli domácim vyrovnaním súperom, dominovali sme i v strede poľa. Super mal síce o trošku viacej z hry, ale do gólových príležitostí sa nedostávali. My po nacvičenom rohovom kope sme mohli sa dostať do vedenia, ale ani na trikrát sme nedostali loptu do siete. Do polčasu sa skóre nemenilo. V druhom polčase sme nahrávali tri priame kopy z väčšej vzdialenosti a po jednom z nich sme sa dostali do vedenia, keď na dvakrát dotlačil loptu do domácej brány Pocisk. Pomaly sa blíži koniec stretnutia, domáci nahrávali priamy kop z hranice pokutového územia , loptu Halada zachytil, ale nešťastne pre nás sa dostala do našej siete. 1-1. Minúty pred koncom mohol misky vah naplniť na našu stranu Galbavy, rutil sa sam na brankara, ale lopta letela len tesne vedľa pravej tyče. Prišiel už len záverečný hvizd výborného rozhodcu Borovskeho . Naši sa tešili z druhého bodu v sezone, celkom zaslúžene. Bojovali , v obrane sme hrali bez chýb, chýbal možno golik navyše. Teraz nás čakajú dve stretnutia s favoritmi súťaže Bolerazom a Modrankou.