Prípravka A

Zeleneč Druhopolčasový gólový orchester rozhodol o suverénnom víťazstve

Zeleneč - Kopánka 7:2 (0:1)
Góly: Mário Slovák 3, Jaro Cvik 3, Kajma

Zostava: Černý - Marek Slovák, Dominik Hrušovský, Drinka, Pecár, Petranský, Moncman, Mário Slovák, Jaro Cvik, (Šimon Koči, Knobloch, Kajma)

V dohrávke prvého kola sme nastúpili proti Kopánke. Vedeli sme, že nás čaká veľmi ťažký zápas čo sa potvrdilo aj keď konečný výsledok tomu nenasvedčuje. V úvode zápasu sa mužstvá navzájom spoznávali. Prvú chybu sme spravili my, keď Petranský fauloval v pokutovom území a súper ponúknutú jedenástku využil a prehrávali sme 0:1. Vyrovnať mohol Mário Slovák, ale aj Jaro Cvik, ale svoje šance nevyužili. Petranského strela tesne minula ľavú žrď. Hráči Kopánky hrozili z brejkov, ale v prvom polčase sa skóre už nemenilo. Pred druhým polčasom sme si povedali, že svoju hru musíme zmeniť od základov a súperovi nemôžeme dávať toľko priestoru a musíme ho viac dotláčať. Našu hru dirigoval zo stredu zálohy kapitán Matej Petranský, ktorý vybojoval veľa lôpt a veľa akcií išlo práve cez neho. Dobrý zápas odohral aj Jaro Cvik, ale všetci hráči splnili všetky pokyny pred druhým polčasom do bodky a začal sa gólový orchester, ktorý sa zastavil na čísle 7. Gólovo sa presadili hattrickmi Mário Slovák a Jaro Cvik. Strelecký účet v Áčku si otvoril aj najmladší hráč na ihrisku Maťko Kajma, ktorý sa vôbec nestratil a dokonca sa výkonnostne vyrovnal svojim spoluhráčom.
Všetci chlapci si za druhý polčas zaslúžia absolutórium za to čo predviedli na ihrisku v druhom polčase a určite potešili oko náročného Zelenečského diváka.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Biely Kostol - Zeleneč
23. 02. 2020 12:00
Posledný zápas
Drahovce - Zeleneč
2 : 3
1. Zeleneč 28 b.
2. Zavar 26 b.
3. Pečeňady 23 b.
4. Cífer 22 b.
5. Červeník 21 b.
6. Biely Kostol 21 b.
7. Krakovany 21 b.
8. Pavlice 19 b.
9. Drahovce 14 b.
10. Leopoldov 14 b.
11. Križovany 13 b.
12. Bučany 13 b.
13. Majcichov 11 b.
14. Siladice 11 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč