Prípravka A

Zeleneč Druhopolčasový gólový orchester rozhodol o suverénnom víťazstve

Zeleneč - Kopánka 7:2 (0:1)
Góly: Mário Slovák 3, Jaro Cvik 3, Kajma

Zostava: Černý - Marek Slovák, Dominik Hrušovský, Drinka, Pecár, Petranský, Moncman, Mário Slovák, Jaro Cvik, (Šimon Koči, Knobloch, Kajma)

V dohrávke prvého kola sme nastúpili proti Kopánke. Vedeli sme, že nás čaká veľmi ťažký zápas čo sa potvrdilo aj keď konečný výsledok tomu nenasvedčuje. V úvode zápasu sa mužstvá navzájom spoznávali. Prvú chybu sme spravili my, keď Petranský fauloval v pokutovom území a súper ponúknutú jedenástku využil a prehrávali sme 0:1. Vyrovnať mohol Mário Slovák, ale aj Jaro Cvik, ale svoje šance nevyužili. Petranského strela tesne minula ľavú žrď. Hráči Kopánky hrozili z brejkov, ale v prvom polčase sa skóre už nemenilo. Pred druhým polčasom sme si povedali, že svoju hru musíme zmeniť od základov a súperovi nemôžeme dávať toľko priestoru a musíme ho viac dotláčať. Našu hru dirigoval zo stredu zálohy kapitán Matej Petranský, ktorý vybojoval veľa lôpt a veľa akcií išlo práve cez neho. Dobrý zápas odohral aj Jaro Cvik, ale všetci hráči splnili všetky pokyny pred druhým polčasom do bodky a začal sa gólový orchester, ktorý sa zastavil na čísle 7. Gólovo sa presadili hattrickmi Mário Slovák a Jaro Cvik. Strelecký účet v Áčku si otvoril aj najmladší hráč na ihrisku Maťko Kajma, ktorý sa vôbec nestratil a dokonca sa výkonnostne vyrovnal svojim spoluhráčom.
Všetci chlapci si za druhý polčas zaslúžia absolutórium za to čo predviedli na ihrisku v druhom polčase a určite potešili oko náročného Zelenečského diváka.


Staršie články

Muži
Najbližší zápas
Zeleneč - Biely Kostol
28. 09. 2019 15:30
Posledný zápas
Zeleneč - Zavar
1 : 3
1. Zavar 15 b.
2. Zeleneč 15 b.
3. Červeník 11 b.
4. Pečeňady 11 b.
5. Krakovany 10 b.
6. Leopoldov 10 b.
7. Biely Kostol 8 b.
8. Bučany 7 b.
9. Pavlice 6 b.
10. Križovany 6 b.
11. Siladice 5 b.
12. Majcichov 5 b.
13. Drahovce 4 b.
14. Cífer 4 b.
Copyright © 2010.
Oficiálna stránka ŠK Zeleneč